Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Райдужний Одеса (Мануальщик Райдужний Одеса)
Мануальщик Райдужний Одеса
Зефір Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальщик Райдужний Одеса


Є проблеми зі спиною, шукаю перевіреного мануального терапевта, бажано в районі Райдужного. Підкажіть до кого звернутися.
 
Svet1 Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати мануального терапевта Забранського Владислава Володимировича! Це лікар високої кваліфікації, уважний, відповість на всі запитання. Чудово знає свою роботу. Після курсу лікування, я забуваю про болі в спині. Тільки приймає він на Богдана Хмельницького.
 
Іполіта Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу залишити відгук про Забранського Владислава, він допоміг мені позбутися болю в спині, вже після першого сеансу я відчув полегшення, після закінчення курсу біль минув повністю і ось протягом півроку все добре. Все робить акуратно, загалом, професіонал своєї справи. Дуже радий, що мені порекомендували саме цього лікаря.
 
Юріус Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Владиславу Володимировичу! Відновив мою сильно травмовану спину. Колосальна різниця між "до" і "після", через 2-тижневі сеанси мануальної терапії. Болю і затисків більше немає! Всі кісточки на своїх місцях! Лікар, якому я довіряю свою спину на 100% і завжди раджу всім!
 
Тейлор Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо Ви потрапили на прийом до Владислава Забранського, Ви потрапили в надійні руки, можете не сумніватися, результат буде тільки позитивний. Маючи проблеми зі спиною вже багато років, приходила, іноді просто "приповзав" до нього на прийом.  Після пройденого курсу біль минає, рухи стають вільними, о щастя здоровий сон і радості життя повертаються. Свою спину довіряю тільки йому! Рекомендую!
 
Іраіда50 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Приїжджаю до нього вже не вперше з Білгорода-Дністровського. Після першого ж сеансу відчуваєш довгоочікуване полегшення.  Владислав Володимирович знає свою справу, всім рекомендую. Мануальна терапія - справа хороша і потрібна. А якщо ви потрапили до рук хорошого фахівця, такого, як Владислав Забранський, результат не змусить себе чекати!
 
КсеніяЯ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Я протягом трьох років періодично поправляю свою спину у Владислава Забранського і завжди після курсу сеансів є позитивний результат! Пробувала ходити до інших мануальників: Царенка, Чеботарь, Кірсаненка, але результат не той... І знову я повертаюся до Владислава Володимировича. Своє здоров'я потрібно довіряти тільки професіоналам! І коли ти відчуваєш, що спина не болить і біль пішов, ніколи не шкодуєш про витрачені гроші!
 
Angelica Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшли у Владислава Забранського три курси мануальної терапії. Результати вражають.
 
Ісідора Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович поставив мене на ноги за 10 відвідувань, хоча мануальники Унанов і Жмеренецький сказали, що я кульгати буду до кінця життя. Досвідчений фахівець, який використовує досягнення як класичної, так і східної медицини. Чудовий мануальник, лікар із розумним і системним підходом до лікування.  Рекомендую!
 
Новгородцев Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контактний телефон Владислава Забранського?
 
Іраіда50 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
048-701-07-04, 067-784-43-14, 063-487-78-25, 050-993-57-92 - Владислав Володимирович
 
Kazakova Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар! Лікує і словом, і ділом. Доброзичливий, уважний лікар, шукає причину хвороби. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальщик Райдужний Одеса (Мануальщик Райдужний Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: