Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Суворовський район Одеса (Гінеколог Суворовський район Одеса)
Гінеколог Суворовський район Одеса
Христина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Суворовський район Одеса


Робили припікання і після цього пішли серйозні проблеми, часті болі тощо.
Шукаю грамотного гінеколога, який допоможе вирішити цю проблему?
 
Павла45 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна допомогла вилікувати інфекцію з гінекології. На прийомі приділила мені достатньо часу для повноцінного огляду, обстеження. Встановила правильний діагноз і призначила лікування саме для цього збудника. Лікування допомогло, швидко прибрало симптоми, свербіж. Рекомендую, дуже хороший фахівець.
 
Aisun5 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у лікаря на прийомі близько місяця тому, мені було призначено хороше лікування, за допомогою якого я впоралася з болями внизу живота. Я дуже вдячна Ларисі за її професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів.
 
Індіра Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна Міщенко - дуже грамотний лікар і просто чудова людина! Іду завжди до неї із задоволенням, знаючи, що знайде підхід до моєї проблеми. Завжди уважно вислухає, спокійно, компетентно пояснить, призначить грамотне адекватне обстеження і лікування. З таким лікарем почуваєшся захищеною. Дуже вдячна випадку і лікарю, який порекомендував мені Ольгу Опанасівну.
 
Nataliiia Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - дуже хороший фахівець-ендокринолог, який розуміється на тонкощах гормональної сфери жінок, регуляції ними всіх процесів, пов'язаних із місячними, вагітністю та пологами. Тому я зупинила свій вибір саме на ній і не пошкодувала. Вона допомогла розв'язати проблему безпліддя в мене, і я, нарешті-таки, стала мамою.
 
Милиця Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна дуже досвідчена, знає, що говорити можна людині, і як краще до цього підійти. Вона береться за найскладніших пацієнтів, приємна посмішка налаштовує на те, щоб пацієнт розповів усе як на духу! Загалом, фахівець вищого рівня!
 
Лігія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Коректна людина, грамотна, дуже приємна жінка і грамотний фахівець. Не впарює нічого зайвого і говорить чесно, як є - ні зайвих ліків, ні зайвих аналізів, ні зайвих обстежень. Дуже рекомендую.
 
LesyAa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Лариси Євгенівни за порадою подруги. З першого ж прийому лікар не залишає сумнівів у своєму професіоналізмі, консультація дуже докладна, призначене лікування доступне і зрозуміле! До прийому у Ліхачової була безуспішно у трьох гінекологів Чабаненко І.В., Крючкової М.М., Журавльової В.А. З результатами аналізів на руках, Лариса Євгенівна поставила точний діагноз і призначила лікування, яке мені допомогло.
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу теж порекомендувати Ольгу Опанасівну, як чудового фахівця. Була приємно здивована підходом і увагою. Дуже важливо знати, що лікар дійсно вникає в проблему, а не просто відпрацьовує час прийому. Про причину звернення писати не хочеться, скажу лише, що справа пішла на поправку. Сподіваюся надалі доведеться звертатися тільки для планового спостереження.
 
Таяна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Поділіться контактами цих лікарів?
 
Милиця Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22 - Ольга Опанасівна, 0634975942 - Лариса Євгенівна.
 
Федора Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна, що доля привела мене до Ольги Опанасівни. Вона допомогла мені уникнути поспішних дій, рекомендованих Кожухар А.В. Її уважне ставлення, участь і високий професіоналізм - рідкість.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Суворовський район Одеса (Гінеколог Суворовський район Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: