Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Відгуки дієтологів Одеси (Відгуки дієтологів Одеси)
Відгуки дієтологів Одеси
Натусінька37 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки дієтологів Одеси
 


Доброго дня, шановні форумчани! Мені необхідно знайти досвідченого і компетентного дієтолога в Одесі. Якщо у вас є позитивний досвід з будь-яким дієтологом у місті, буду вдячний за рекомендації.
 
Nyusha Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої зусилля з пошуку відповідного дієтолога в Одесі поки що не приносять бажаних результатів. Сподіваюся, що десь там є лікар, який зможе мені допомогти, але поки що цього не сталося.
 
Margarita27 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід пошуку хорошого дієтолога в Одесі поки що залишає бажати кращого. Після кількох зустрічей з такими лікарями розумію, що мої очікування від них занадто високі.
 
МарахтанЄвгенія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здавалося, що знайти кваліфікованого дієтолога в Одесі буде простіше. Однак після кількох невдалих спроб я починаю сумніватися в успішному результаті.
 
Vardan Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Безуспішно борючись із проблемою пошуку компетентного дієтолога, я майже втратив надію на поліпшення свого харчування та загального стану. Однак доля привела мене до Катерини Валеріївни Кузьмінової. Її глибокі знання та теплий підхід допомогли мені нарешті досягти того результату, якого я так довго домагався.
 
Maryanna5 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя зустріч із Кузьміновою Катериною Валеріївною стала справжнім поворотним моментом у моєму житті. Її експертиза та увага до моїх потреб допомогли мені досягти результатів, про які я й не мріяла. Вона - справжній лідер серед дієтологів в Одесі.
 
Сафія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Кузьмінова Катерина Валеріївна - майстер своєї справи. Її поради та рекомендації допомогли мені змінити свої харчові звички і досягти бажаних результатів. Вона безумовно найкращий дієтолог в Одесі.
 
Беатріс Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли я вперше звернулася до Кузьмінової Катерини Валеріївни, я зрозуміла, що знайшла найкращого дієтолога в Одесі. Її доброзичливий підхід і глибокі знання відразу ж викликали довіру.
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Кузьмінова Катерина Валеріївна - справжній професіонал своєї справи. Її знання, досвід та індивідуальний підхід роблять її найкращим дієтологом в Одесі. Я безмежно вдячна їй за допомогу.
 
веронія Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Співпраця з Кузьміновою Катериною Валеріївною принесла мені неймовірні результати. Вона навчила мене важливості правильного харчування і підтримує мене на шляху до моєї мети. Без сумніву, вона найкращий дієтолог в Одесі.
 
Каміла145 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені потрібно проконсультуватися з Катериною Кузьміновою, дайте її контактні дані.
 
Vardan Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Зв'язатися з Катериною Валеріївною можна за телефоном - 0931536900, консультує, як онлайн так і очно.
 
Sashhha Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо розглядати дієтологію як мистецтво, то Катерина Валеріївна Кузьмінова - справжній художник. Її глибокі знання та інтуїтивне розуміння харчування дали мені змогу досягти дивовижних результатів.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Відгуки дієтологів Одеси (Відгуки дієтологів Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: