Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Відгуки ендокринологи Одеси (Відгуки ендокринологи Одеси)
Відгуки ендокринологи Одеси
Яніна Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки ендокринологи Одеси
 

Доброго дня, форумчани! Мені потрібна консультація ендокринолога, і я хотів би дізнатися вашу думку про таких лікарів в Одесі.
 
nina75 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої спроби знайти кваліфікованого ендокринолога виявилися невдалими. Я хотів би знайти лікаря, який був би уважний до моїх проблем і готовий запропонувати індивідуальний підхід до лікування, але поки що такого не зустрів.
 
Gaa14 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже не перший рік шукаю грамотного ендокринолога для лікування цукрового діабету. Відвідав безліч фахівців, але, на жаль, поки що не зустрів такого, хто б повністю зрозумів мої проблеми і спробував би їх вирішити.
 
Iren4 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Кілька невдалих спроб знайти кваліфікованого ендокринолога привели мене до Догонової Марії Володимирівни. Її добросердечне ставлення, уважне прослуховування моєї історії хвороби та неперевершені медичні знання дали їй змогу точно діагностувати та запропонувати план лікування.
 
Yasya Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час я шукав ендокринолога, який би зрозумів мої проблеми з обміном речовин. Спроби були невдалими, і я вже почав втрачати надію. Але щойно я потрапив на прийом до Марії Володимирівни Догонової, все змінилося. Її увага до деталей і професійний підхід дозволили їй правильно встановити діагноз.
 
Радій Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоразу, коли я зустрічаюся з Марією Володимирівною, я відчуваю, що перебуваю в дбайливих руках. Її багатий досвід і щира турбота про пацієнтів роблять її воістину видатним ендокринологом.
 
Guzel Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна не тільки прекрасний лікар, а й справжній діагност. Її здатність розгадувати складні симптоми та знаходити справжні причини проблеми робить її лідером серед ендокринологів.
 
Арія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Догонова не просто найкращий ендокринолог в Одесі, а й справжній ангел-охоронець для своїх пацієнтів.
 
Burova Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячний долі за те, що мій шлях до одужання звів мене з Марією Володимирівною. Її професійні навички, терпляче спілкування та індивідуальний підхід - саме те, що потрібно для успішного лікування.
 
Aysel Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна поєднує в собі компетентність і теплоту. Її вміння роз'яснити складні медичні терміни та уважне ставлення до кожного пацієнта роблять її лідером серед ендокринологів.
 
Camilla2020 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Марії Володимирівни?
 
Aysel Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Догонова приймає в клініці Лікаріум на вул. Генуезькій, 1/2, контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.  +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Dana1990 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої пошуки хорошого ендокринолога привели мене до Марії Володимирівни. Вона безумовно найкращий вибір для тих, хто шукає не лише професійного лікаря, а й турботливого партнера в управлінні своїм здоров'ям.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Відгуки ендокринологи Одеси (Відгуки ендокринологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: