Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса ЦПМСД 1 (Флеболог Одеса ЦПМСД 1)
Флеболог Одеса ЦПМСД 1
Дорофея Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса ЦПМСД 1


Шукаю грамотного флеболога, можливо, у когось є позитивний досвід спілкування з лікарями цієї спеціалізації. Порадьте до кого краще звернутися.
 
8Ulyana Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, мені хочеться порекомендувати розумного флеболога Чайку М.А. Був запущений варикоз, що переходив у трофічні виразки. Довго шукала, куди звернутися і знайшла! Вдячна Михайлу Олександровичу за оперативне і якісне лікування.
 
Білояр Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Задоволений. Михайло Олександрович професійний і дуже уважний до своїх пацієнтів. Відповідає на всі запитання докладно. Дуже спокійний лікар, що вселяє довіру.
 
Nino0o Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую цього Михайла Олександровича Чайку. Уважно вислухає і дохідливо пояснить проблему. Довірила без страху йому своє здоров'я.
 
Odesseya12 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович - дуже грамотний лікар. Операцію провів як ювелір своєї справи. Навіть із місцевим знеболенням було мені дуже комфортно. Захоплена роботою лікаря, що не передати словами. Про таких кажуть лікар від бога.
 
KoltsunIrina Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
А я мені б хотілося порекомендувати Залевського Дмитра Михайловича.  Це лікар, якому віриш. Дуже страшно було проходити маніпуляцію ЕВЛК. Однак, завдяки лікарю, зважилася і не пошкодувала. Усе вийшло, як і планували.  Раджу найкваліфікованіший флеболог.
 
Aisun5 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Обстежилися з донькою у Дмитра Михайловича. Залишилися задоволені. Дуже грамотний лікар! Зробив УЗД, все докладно пояснив. Ми задоволені лікуванням!
 
galla44 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарне ставлення лікаря, сподобався загалом прийом. Усе докладно розповідає, простими словами. Дуже компетентний.
 
Kukuruzam Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович Залевський - найкращий лікар! Сподобався професіоналізм, уважність до пацієнтів і до кожної деталі. Пояснив мій діагноз, причини виникнення, з розшифровкою кожного терміна, а не як інші лікарі...
 
Jenny77 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, провів детальну консультацію та УЗД, призначив лікування в найкоротші терміни, я дуже задоволена вибором цього фахівця. Раджу.
 
Kristy12 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавить інформація про цих флебологів, де вони приймають і як до них потрапити?
 
galla44 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Залевський Дмитро Михайлович, приймає у 2-му хірургічному відділенні Медінституту на Пастера 9, телефон 0971039911.
 
Білояр Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Чайка Михайло Олександрович, працює в 10-й лікарня на Малиновського 61а, телефон 0976447223.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса ЦПМСД 1 (Флеболог Одеса ЦПМСД 1)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: