Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Порекомендуйте дерматолога Одеса (Порекомендуйте дерматолога Одеса)
Порекомендуйте дерматолога Одеса
Krokodil1 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 205
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте дерматолога Одеса


Доброго дня! Підкажіть тямущого дерматолога, який може допомогти одужати, а не погіршити становище. Бажано прочитати про тих лікарів, у яких ви лікувалися або знаєте за відгуками друзів і сусідів.
 
Авдотья Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво дізнатися про такого професіонала, а то я вже в пошуку. Якщо ви зустрічалися з таким лікарем, дайте пораду, до кого правильніше звернутися, щоб домогтися гарного результату.
 
Angelica Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в безуспішному пошуку розумного лікаря. Якщо хтось зустрічав такого фахівця, дайте пораду, до кого краще йти.
 
Есмеральда1988 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала такого дерматолога - це Дмитренко Алла Михайлівна, чудова лікарка, незрівнянна у своєму напрямку.  Мені допомогла вилікувати фавус. Хочеться її вам радити!
 
Славяна75 Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Дмитренко Аллі, вона єдина в місті, яка реально допомогла мені вилікувати дерматологічні ускладнення!
 
Раміна Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
І мені надала допомогу Алла Михайлівна Дмитренко, вона за моїми аналізами скоригувала лікування, за допомогою якого мені пощастило позбутися важких дерматологічних хвороб!
 
Іпатія Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже захоплена прийомом дерматолога Дмитренко, це досвідчений професіонал. Вона досконально знає свою професію.  Рекомендую її всім, хто хоче уникнути важких ускладнень з мікології!
 
DF1981 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Попрямувала до Алли Михайлівни завдяки відгукам знайомих і не пошкодувала! Призначила дослідження і лікування за діагнозом, а не для вигоди! І зараз з упевненістю можу її радити, вона точно надасть необхідну допомогу!
 
Калерія Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог Дмитренко виписала спеціальну терапію, яка мені допомогла, кваліфіковано поставилася і я залишилася задоволена!
 
Неоніла Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити!  Хочеться записатися до Алли Дмитренко, буду рада, якщо залишите її контакти.
 
Anni1 Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Дерматолог-міколог Дмитренко працює в клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6, контактний телефон - 0679049003.
 
Кая Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Чисту істину написали, що Алла Михайлівна Дмитренко - найкращий лікар в Одесі, знаю з особистого досвіду.
 
Inga1983 Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Великодушно вдячна за добрі відгуки.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Порекомендуйте дерматолога Одеса (Порекомендуйте дерматолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: