Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса Ленселище (Психолог Одеса Ленселище)
Психолог Одеса Ленселище
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Одеса Ленселище

Підкажіть, до кого звернутися по допомогу, до психолога чи психотерапевта і де його шукати. На тлі постійних хвороб депресія і небажання жити.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У місті Одеса неможливо знайти розумного психолога. У разі люди порадять сходжу.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу з попередньою громадянкою не погодитися, знаю тямущих професіоналів - Гончарову Т. С. і Козлова Я. Л., які стовідсотково найпрофесійніші в такій спеціалізації і до них рекомендую приходити без ризику за своє самопочуття.
 
Клава20 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустрічі з фахівцем Козловим допомогли мені глибше зрозуміти себе, навчитися керувати емоціями і налагодити стосунки з оточуючими. Він створив довірливу атмосферу, де я міг вільно висловлювати свої думки і почуття. Я рекомендую його всім, хто шукає допомоги та керівництва на своєму шляху самодослідження та розвитку.
 
Володимира Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова допомогла подивитися на проблему трошки з іншого боку, поділилася рекомендаціями, а головне, вказала на помилки (недоліки). Адже в нескінченному потоці інформації часом уже неможливо розібратися ні в собі, ні в ситуації.
 
Барбара789 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідування психолога Козлова стало для мене справжнім проривом у моєму житті. Він допоміг мені подолати труднощі, з якими я боровся вже багато років. Його емпатія, розуміння і глибокі знання в галузі психології були неймовірно цінними. Він навчив мене технік управління стресом і вирішення проблем, які я можу використовувати в повсякденному житті. Я вдячний психологу за його підтримку та наставництво.
 
Інеса Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати дуже розумного психолога для дорослих - Козлова Яна Леонідовича. Мій досвід роботи з ним був виключно позитивним. Він не тільки слухав мене уважно, а й допоміг мені розібратися в тому, що відбувається в моєму житті. Його здатність ставити глибокі та надихаючі запитання допомогла мені переосмислити свої цінності та пріоритети. Завдяки цьому я став більш упевненим у собі і зміг прийняти важливі рішення. Я рекомендую цього психолога всім, хто шукає допомоги в процесі особистісного зростання.
 
Феодосія Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу ствердити, що Гончарова Тетяна Сергіївна, фахівець, який може допомогти у важких ситуаціях. Розумний лікар!
 
неля Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Підкажіть, як можна записатися до цих фахівців?
 
Альберта Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
Хеонія Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Георгіна Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду сказали, що Гончарова Тетяна і Ян Козлов - найграмотніші майстри психології в нашому місті, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Cristal Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, за відгуки, до найкращих фахівців у нашому місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса Ленселище (Психолог Одеса Ленселище)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: