Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Хороші сімейні лікарі Одеси відгуки (Хороші сімейні лікарі Одеси відгуки)
Хороші сімейні лікарі Одеси відгуки
леночкаа Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші сімейні лікарі Одеси відгуки


Дівчата, порадьте, будь ласка, де можна проконсультуватися у хорошого сімейного лікаря, а то в поліклініці сидить якась тітка незрозуміла, аналізи навіть толком призначити не може...
 
веронія Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви хочете хорошого і кваліфікованого лікаря з приватної клініки, то йдіть до Левіної в Лікаріум, гарантію даю, не пошкодуєте.
 
Агапа Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Була неодноразово на прийомі у Людмили Миколаївни. Дуже грамотний лікар. Завжди уважна і відповідальна за постановку діагнозу і призначення лікування. Щоразу правильно підібране лікування допомагало одужанню в коротший термін.
 
Багдана Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар, грамотний. Володіє високими знаннями в медицині. Було призначено повне обстеження, знайдено болячку. А то інші лікарі "штовхають" і говорять загальними фразами. А Людмила Миколаївна дає детальне розуміння проблеми, і як лікуватися, і що робити, щоб не погіршити ситуацію.
 
Ікра Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Наша сім'я останнім часом звертається за медичною допомогою тільки до сімейного лікаря Левіної Л.М.. Лікарка від Бога! Уважна, професіонал своєї справи, тактовна, чарівна, сумлінна і, абсолютно, скромна. Призначення її ефективні та швидкі. Більше б таких лікарів!
 
андрона Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Так вийшло, що нещодавно захворіла на ковід. І, звичайно, відразу звернулася до Людмили Левіної. Завдяки тому, що лікарка підібрала відповідну терапію, я швидко встала на ноги. Рекомендую, фахівець що треба!
 
Ефімія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Висококласний фахівець. Кваліфікований лікар. Усе пояснила, гарне лікування призначила. Побільше б таких фахівців.
 
Лукія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Перенесла важку пневмонію, після виписки зберігалися виражені симптоми. Вирішила піти в приватну клініку і не помилилася з лікарем. Людмила Миколаївна виявилася дуже уважною і чуйною. Призначила хорошу терапію, завдяки якій я пішла на поправку.
 
Юна Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Людмили Миколаївни за рекомендацією подруги і жодного разу не пошкодувала! Чуйна, уважна. Ретельно провела збір скарг, ніколи до цього мені не проводили так огляд. Виявила причину моєї недуги і призначила ефективне лікування.
 
Маїна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште будь ласка контактну інформацію про лікаря Левіну?
 
Лукія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - Людмила Миколаївна працює на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", записатися в клініку можете за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Павла45 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка хороша, допомогла мені впоратися з моєю проблемою. На мій погляд, це дуже професійний і компетентний лікар, яка ще й до того ж дуже доброзичлива жінка.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Хороші сімейні лікарі Одеси відгуки (Хороші сімейні лікарі Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: