Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращий стоматолог імплантолог Одеса (Найкращий стоматолог імплантолог Одеса)
Найкращий стоматолог імплантолог Одеса
Радмила Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий стоматолог імплантолог Одеса
 


Нещодавно в мене виникла потреба в імплантації зуба, і я розумію, що це дуже важлива процедура, яка потребує високої кваліфікації фахівця. Підкажіть грамотного імплантолога, до якого краще звернутися?
 
Кая Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Категорично не рекомендую клініку Klinik Im Zentrum! Там провели жахливу роботу з моїми імплантами. Вони були неправильно встановлені, і в мене постійно виникали проблеми з яснами. До того ж, використовували дешеві імпланти, які швидко почали руйнуватися.
 
QuinnAnna Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Остерігайтеся імплантолога Софронова! Він зробив мені імпланти, які мали жахливий вигляд і не відповідали кольору та формі моїх сусідніх зубів. Коли я спробував поскаржитися, він відмахнувся і сказав, що це найкращий результат, на який можна розраховувати.
 
Розалія70 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
"Жахливий досвід з імплантологом Валькевичем! Він був грубий і не виявив належної уваги до моїх болів і занепокоєння. До того ж, процедура імплантації була вкрай болючою, і я довго відновлювався після неї. Імпланти виявилися невдалими, і мені довелося шукати іншого фахівця, щоб виправити його помилки.
 
Настасья Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Я задоволений, що вибрав Євгена Анатолійовича Дизика для проведення імплантації зуба. Порівнюючи його з іншими стоматологами-імплантологами, я можу сказати, що він професіонал найвищого класу і робить свою роботу бездоганно.
 
Barbara0 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - чудовий стоматолог-імплантолог! Він провів для мене процедуру імплантації зуба з високим професіоналізмом. Завдяки його ретельному підходу і досвіду, результати перевершили всі мої очікування. Тепер моя посмішка відновлена, і я почуваюся набагато впевненіше.
 
Наталія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - надійний і компетентний стоматолог-імплантолог. Я порівнював його роботу з іншими фахівцями, і можу з упевненістю сказати, що він заслуговує найвищих похвал за свою професійну і чуйну роботу.
 
Inga1983 Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячний Євгену Анатолійовичу за його професіоналізм і уважність до деталей. Він провів для мене складну імплантацію, і результати перевершили всі очікування. Я рекомендую його всім, хто шукає надійного і досвідченого імплантолога!
 
Светозара Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - найдосвідченіший і найталановитіший стоматолог-імплантолог, якого я коли-небудь зустрічав. Порівнюючи його роботу з роботою інших фахівців, я впевнений, що він справді піклується про своїх пацієнтів і прагне до досягнення найкращих результатів.
 
Горбунова Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Процедура імплантації з Євгеном Анатолійовичем була безболісною та ефективною. Він приділяє велику увагу пацієнтам і завжди готовий відповісти на всі запитання. Мої нові імплантати мають вигляд і почуваються як справжні зуби!
 
Карлл Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Дизика Є.О.
 
Наталія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте особистий телефон - 0677003055, телефонуйте і домовляйтеся.
 
Власій Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую Євгену Анатолійовичу за його чудову роботу з імплантації зуба. Він детально пояснив мені всі етапи процедури і створив комфортну атмосферу під час лікування. Результати перевершили всі мої очікування.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Найкращий стоматолог імплантолог Одеса (Найкращий стоматолог імплантолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: