Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Троїцькій Одеса (Флебологи на Троїцькій Одеса)
Флебологи на Троїцькій Одеса
Аризона Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Флебологи на Троїцькій Одеса


У мене після четвертих пологів жахлива важкість у ногах. Підкажіть до якого флеболога мені краще звернутися.
 
Малта Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
На чоловіка чекала операція з видалення вен. Дуже переживали, довго шукали лікаря, і знайшли найкращого - Чайку Михайла Олександровича! Операцію він провів професійно і швидко. За місяць чоловік повністю відновився без будь-яких ускладнень.
 
Tolyaaa Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний фахівець, чудовий хірург, порядна і чуйна людина. На прийомі створює обстановку коректності та доброзичливості. Відповідає на всі запитання. Я довго не наважувалася на операцію, оскільки боялася епідуральної анестезії. Михайло Олександрович розповів про особливості та перебіг операції, розвіяв усі мої тривоги і сумніви. Операція пройшла успішно. Другу ногу піду оперувати тільки до нього.
 
Marchh Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Не можу не написати свій вдячний відгук про лікаря Залевського Д.М. Робила у нього лазерну операцію з видалення вени на одній нозі. Все було професійно. Відчувалася уважність до пацієнта, турбота і доброта. І це при тій напрузі, з якою йде операція. Дмитро Михайлович - людина своєї справи і свого слова, яка думає і працює на результат. Дуже рекомендую!
 
Kiskis Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович мені зробив операцію з видалення вени на нозі. Почуваюся чудово.
 
Xsantox Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар. Робила у доктора Чайки лазерну операцію з видалення вен на ногах. Зробили відразу дві ноги за годину. Під час операції спілкується, заспокоює. Дуже чуйна і добра людина. Зробив усе просто чудово! Звертайтеся до нього.
 
Дженні Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Д.М. - чудовий лікар, який знає, любить свою роботу. Побільше б таких прекрасних лікарів.  Дуже задоволена операцією. Рекомендую всім!
 
Znat25 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар. Справжній професіонал. Оперував мені вени на обох ногах. Дав рекомендації на подальше профілактичне лікування. За красивими і здоровими ніжками рекомендую до Михайла Олександровича Чайки, швидко все. Чітко і зрозуміло. Золоті руки, і всі методи в ногу з часом.
 
Rose9 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені рекомендувала подруга, дуже боялася, зважилася і не пошкодувала, все пройшло безболісно. Дмитро Михайлович дуже акуратно все робив, не було ніякої реабілітації, після операції встала і пішла. Усім рекомендую!
 
Zinulya Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу проконсультуватися з флебологом Чайкою, дайте, будь ласка, його контакти.
 
Xsantox Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами - Чайка Михайло Олександрович приймає в лікарні №10, контактний телефон 0976447223.
 
Моніка Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені залиште контакти Залевського Д.М. Заздалегідь дякую.
 
Marchh Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю вам контактну інформацію - Залевський Дмитро веде прийом у медінституті на Пастера 9, особистий телефон 0971039911.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи на Троїцькій Одеса (Флебологи на Троїцькій Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: