Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Тарутине (Гінеколог Тарутине)
Гінеколог Тарутине
Огнеса Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Тарутине


У мене була "завмерла" вагітність, хочу пройти обстеження і якщо потрібно лікування. Знайомі рекомендують їхати в Одесу, бо там найкращі фахівці. Підкажіть до кого краще звернутися?
 
Felixx Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю, вам варто звернутися до Лихачової Лариси Євгенівни, це обізнаний гінеколог, якому варто довіритися!
 
Maryana4 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - чудовий високопрофесійний лікар! Коректна, чітко відповідає на будь-які запитання, викликає довіру, приємна в спілкуванні. Я була на первинному і потім на повторних прийомах. На первинній консультації мені було проведено низку аналізів. У результаті огляду, аналізів і досліджень було проведено лікування. Усі процедури були здійснені дуже комфортно, делікатно, реабілітаційного періоду я навіть не помітила. Вперше за свої 33 роки я зустріла лікаря-гінеколога, до якого приємно звертатися. Щиро рекомендую Ларису Євгенівну, як високопрофесійного і дуже приємного у спілкуванні та комунікації лікаря кожній дівчині.
 
Rose9 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
З легкої руки і настанов Ольги Опанасівни Міщенко у мене вийшло завагітніти, хоча я в це і не вірила! Я дуже вдячна цьому чудовому лікарю і рекомендую її Вам!
 
Lilnas Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - найкращий гінеколог. Якби не вона, то в мене не було б довгоочікуваної дитини. Дуже уважна, приємна і професійна.
 
Nadya3 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Лариси Євгенівни. Вона дуже уважна, професійна! Усі мої подруги тепер теж у неї спостерігаються. У мене багато було проблем по-жіночому, Лариса Євгенівна вилікувала все, тепер я абсолютно здорова людина. Побільше б таких професіоналів!
 
Fanyaa Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - це лікар за покликанням, професіонал. Вона дуже уважна, ввічлива, добра. Я довіряю їй і рекомендую всім.
 
Mariko Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знайшла для себе найкращого гінеколога, це Ольга Опанасівна Міщенко. Професіонал своєї справи, грамотна, акуратна, делікатна, доброзичлива, загалом у ній є всі якості, необхідні лікарю цього профілю. Говорить тільки по справі, нічого зайвого, все чітко. Дуже приємно з нею спілкуватися, ніколи не нахамить, не нагрубить. Я дуже задоволена, що спостерігаюся в неї.
 
Lybava Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу потрапити до цих гінекологів?
 
Maryana4 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися можна через адміністратора клініки: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88м
 
Korol000 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість прийому яка?
 
Nadya3 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я платила 600 грн.
 
Venik Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - унікальна людина, а головне, професіонал своєї справи! Надзвичайно чуйна та уважна лікарка.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Тарутине (Гінеколог Тарутине)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: