Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт 7км Одеса (Мануальний терапевт 7км Одеса)
Мануальний терапевт 7км Одеса
Коля Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт 7км Одеса


Добрий день! У мене з'явився біль у ділянці шиї, який поширюється на потиличну ділянку, був у сімейного лікаря, вона порекомендувала проконсультуватися з мануальним терапевтом. Ви випадково не можете порекомендувати хорошого фахівця, бажано в районі 7км.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б порекомендувала Забранського Владислава, чудовий мануальний терапевт, не з чуток знаю, що піднімає навіть безнадійних хворих.
 
Nickol77 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
І мені сподобалося те, що лікар Забранський - знає свою справу. Він знаходить індивідуальний підхід до пацієнта, дуже доброзичливий, що викликає прихильність до себе, уважний, добрий, товариський, веселий, але суворий, який намагається дати все можливе пацієнтові, але і вимагає натомість того ж! Побільше б таких лікарів!
 
Alyona Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене перестала підніматися ліва рука, болі були пекельні, особливо вночі. Усі лікарі (Коробейников, Бєляєв, Волков), у яких я була, призначали мені операцію.  Знайомий порадив проконсультуватися з Владиславом Володимировичем, сказавши, що після занять із ним, можливо, можна буде обійтися без операції. Прийняв він мене одразу після дзвінка, все пояснив, 100% гарантій не обіцяв, але сказав, що 60% того, що після занять з ним, операція може не знадобитися. Після другого сеансу в нього, я змогла підняти руку вище голови! І тоді я зрозуміла, що є всі шанси відновити руку без операції, головне дотримуватися всіх його призначень і рекомендацій.
 
Папік Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Не міг нормально ходити, і загалом функціонувати, боліла спина, нудило, почувалася жахливо. Не знаю яким чином, але доктор Забранський зняв 70% моїх скарг.
 
11111 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у Владислава Володимировича, дуже задоволена, зараз мало таких лікарів. Добрий, чуйний, уважний. Професіонал, який знає свою справу.
 
Альберт Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування в Забранського Владислава. Можу сказати, що лікар професійний. Дуже терплячий, добрий. Лікування з ним проходило в одне задоволення. Я однозначно можу його рекомендувати.
 
Тихон Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контакти, за якими можна зв'язатися з Владиславом Забранським?
 
11111 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
tangerine11 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає в районі 7км?
 
Myasnikovvva Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Ні, він приймає на Богдана Хмельницького 49, просто чудовий мануальний терапевт.
 
МадленаМ Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Вирішила поділитися враженнями після спілкування з цим лікарем. Я в нього проходила лікування і можу сказати, що лікар дуже гідний. Освічений, старанний, терплячий, уважний і головне, знає свою справу. Мені він однозначно сподобався і як людина, і як фахівець, бо після лікування почуваюся набагато краще. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт 7км Одеса (Мануальний терапевт 7км Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: