Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт і масажист Забранський Владислав Володим (Мануальний терапевт і масажист Забранський Владислав Володим)
Мануальний терапевт і масажист Забранський Владислав Володим
Лола Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт і масажист Забранський Владислав Володимирович Одеса


Знайома, знаючи, що я страждаю від болю в спині, запропонувала звернутися до мануального терапевта і масажиста Забранського Владислава Володимировича. Приймає він за адресою вулиця Богдана Хмельницького 49, у себе вдома. Його номери телефонів: 0487010704, 0677844314, 06348778825, 0509935792.

Потрібні відгуки про цього фахівця. Хто в нього був на прийомі, напишіть як приймає і найголовніше, які є результати від його роботи.
 
Galina Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю його, бо разом із ним працювала в лікарні. Хороший фахівець, дипломований медик і масажист. Він поки працював у 10 лікарні, завжди брався за найважчі випадки. У прямому сенсі слова піднімав лежачих людей. Працював завжди з душею і користю для пацієнтів. Потім йому запропонували місце в поліклініці, де він недовго пропрацював, потім у якомусь медичному центрі приймав, а зараз приймає вдома, як Ви й написали, на вулиці Богдана Хмельницького.

Я в нього раз на рік проходжу курс масажу і мануальної терапії. Як фахівцем, ним повністю задоволена. Усім, хто мені скаржився на болі в ділянці хребта, відправляла до нього. Знайомі, які в нього лікувалися, всі добре про нього відгукуються і вдячні моїм рекомендаціям.
 
Альона Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж була в нього. Забранський Владислав Володимирович - дуже хороший масажист і мануальний терапевт. Я разом із подругою в нього пройшла курс масажу і мануальної терапії, мені сподобалося. Потім якось чоловіка скрутило так, що він бідний ходити не міг. Привезла до Владислава чоловіка, так за один раз чоловікові він зняв усі болі й "випрямив" так, що він нормально почав ходити. Після його курсу лікування в чоловіка більше таких загострень не було...
Владиславу Володимировичу я, подруга і чоловік - усі дуже вдячні!
 
Irishka Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав - один із найкращих, якщо не найкращий фахівець в Одесі. Він молодий, але дуже грамотний. Я була у нього після лікування у 3-х мануальних терапевтів, коли їхнє лікування не допомогло і вже не вірила в те, що мені стане легше. Але Владислав зміг зняти болі в грудному відділі, які також віддавали на серцеві напади.
На мою думку, він найкращий мануальний терапевт і масажист у місті.
 
vika Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла з чоловіком у Владислава курс масажу і мануальної терапії пів року тому, після цього не боліла ще спина ні в мене, ні в чоловіка. Порекомендувала мені Владислава Забранського подруга. Її чоловіка так "скрутила" спина, що він 2 тижні не міг встати з ліжка. Через два тижні вона його занурила в машину і привезла до Владислава. Після 45 хвилинного сеансу подруги чоловік сам встав і почав ходити! Так, що фахівець дуже хороший. Дай Бог йому здоров'я!
 
Лола Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за відгуки про Забранського Владислава Володимировича. Почитала відгуки і тут, і порилася в інтернеті, його багато людей рекомендує як кращого в місті мануальника і масажиста, тож тепер із чистим серцем, без страху, готова до нього йти.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануальний терапевт і масажист Забранський Владислав Володим (Мануальний терапевт і масажист Забранський Владислав Володим)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: