Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Лікар епілептолог Одеса (Лікар епілептолог Одеса)
Лікар епілептолог Одеса
Цветана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар епілептолог Одеса


Останнім часом почастішали епілептичні напади. Можете порекомендувати хорошого лікаря?
 
Martachill5 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверніться до Калюжної Тетяни Євгенівни - прекрасна лікарка, справжній професіонал! Підбирає лікування, яке дійсно дає позитивний результат. Дуже тактовна, душевна. Вдячна їй за індивідуальний підхід і за вирішення наших проблем!
 
Іванка66 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна спеціалізується на епілепсії. Усе докладно пояснила. Вона докопалася в складних випадках до причини захворювання. Допомогла не тільки мені. Раджу!
 
barbaba2 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Я спостерігаюся у неї три роки і так вдячна їй за чуйне ставлення, завжди спокійна, уважна до пацієнта, не знаю як би я перенесла цей діагноз епілепсія, якби не Тетяна Євгенівна!
 
galla44 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я страждаю вже давно нападами епілепсії, які важко піддаються лікуванню. Але в моєму випадку, Тетяна Євгенівна вислухала мене, оглянула, вивчила мої аналізи і поставила мені діагноз. Потім призначила мені лікування. Воно мені дуже допомогло. Рекомендую!
 
AnNna Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаємося у Тетяни Євгенівни з приводу епілепсії. Дуже чуйна і обізнана лікарка.  Лікування підібрано грамотно, ми в ремісії. Дуже кваліфікований фахівець.
 
3Дарья3 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Тільки цей лікар зміг допомогти зупинити напади епілепсії після складної операції. Спостерігалися у лікарів-епілептологів Скоробреха і Бєляєва. Лікування не давало результатів! У розпачі вирішили записатися на консультацію до Тетяни Євгенівни Калюжної - і це був наш порятунок! Нам призначили всі необхідні аналізи і процедури для того, щоб лікарю була зрозуміла повна картина хвороби... Правильно підібрані препарати і дозування... І напади зникли! Спостерігаємося вже 4-й рік у лікаря! Коригуємо дозування ліків на мінімізацію... Нападів немає зовсім! Це лікар із великої літери! Фахівець найвищого рівня!
 
Lyona56 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Вона найкращий епілептолог! Консультація була досить тривалою, видно було, що лікарка не поспішає прийняти якомога більше пацієнтів, а приділяє достатній час усім своїм пацієнтам.
 
GalinaNik Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже раді, що вчасно дізналися про Тетяну Євгенівну і звернулися. Чесний, уважний, досвідчений лікар. Можна повністю довірити своє здоров'я, нічого зайвого не призначає. Завжди дає рекомендації щодо здорового способу життя.
 
QuinnAnna Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як потрапити на прийом до Тетяни Євгенівни?
 
galla44 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87 - адміністратор клініки "Лікаріум".
 
Nataliiia Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий кваліфікований фахівець. Завжди знайде потрібний підхід і слова. І пожартує, і підтримає, і вилікує! Написати, що раджу Тетяну Євгенівну, якось некоректно, взагалі хворіти не потрібно. Але якщо раптом потрібен лікар-епілептолог, то тільки до неї!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Лікар епілептолог Одеса (Лікар епілептолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: