Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Ленселище (Фітотерапевт Одеса Ленселище)
Фітотерапевт Одеса Ленселище
Jacqueline Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Одеса Ленселище
 


Доброго часу доби! Шукаю фітотерапевта, що спеціалізується на лікуванні головного болю і хронічної втоми. Підкажіть, будь ласка, надійного фахівця.
 
Riley78 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Jacqueline, фітотерапевт, у якого я лікувалася, не попередив мене про можливі побічні ефекти трав'яних засобів, які він рекомендував, і я зіткнувся з неприємними наслідками.
 
Logan Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Після кількох місяців лікування у фітотерапевта мої симптоми тільки посилилися, і мені довелося звертатися до іншого фахівця.
 
Звєрєва Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Не можу не поділитися своїм досвідом лікування у фітотерапевта Світлани Володимирівни Горєвої. Завдяки їй я змогла впоратися з безсонням, на яке страждаю вже багато років.
 
Chloe Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Звєрєва, я теж хотів поділитися. Світлана Володимирівна допомогла мені зі зниженим імунітетом. Я не хворів уже півроку!
 
Вешняков Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене теж Світлана Володимирівна вилікувала від хронічного головного болю. Я вже не пам'ятаю, коли в мене була остання мігрень.
 
Наїма Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Це точно, Вешняков! У мене були проблеми з артритом, і Світлана Володимирівна запропонувала мені трав'яні компреси, які допомогли мені відновити рухливість суглобів.
 
Aza Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до неї з жіночими проблемами, і її натуральні рецепти дійсно допомогли нормалізувати гормональний баланс.
 
Дубровін Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої шлункові проблеми, які не минали роками, зникли після консультації зі Світланою Володимирівною. Вона дала мені рекомендації щодо дієти і трав.
 
Дарій Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
І що мені подобається, так це те, як вона легко пояснює, які трави і дієта працюють краще для кожної конкретної проблеми.
 
Basil1402 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден, Олено. Світлана Володимирівна - справжній професіонал, і я без вагань рекомендую її всім, хто шукає натуральні шляхи до одужання.
 
Емін Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на первинну зустріч?
 
Вешняков Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна доступна для консультацій тільки онлайн, зателефонувати за номером 0934389010.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Фітотерапевт Одеса Ленселище (Фітотерапевт Одеса Ленселище)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: