Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Суворовський район Одеса (Стоматолог Суворовський район Одеса)
Стоматолог Суворовський район Одеса
Zezik7 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог Суворовський район Одеса
 


Добрий вечір! Чи можете ви порекомендувати стоматолога, який добре і якісно лікує зуби?
 
Mamochka1 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені довелося відвідати безліч стоматологів, але по-справжньому досвідченого і кваліфікованого фахівця так і не знайшла.
 
zzoyya Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені важко знайти досвідченого стоматолога, який зміг би вирішити всі мої стоматологічні проблеми.
 
Милиця Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід зі стоматологом був видатним - він компетентно розв'язав усі мої проблеми, забезпечивши високу якість роботи та використавши лише матеріали преміум-класу.
 
Мекаела Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б хотів дізнатися більше про професіонала, якого ви рекомендуєте у своєму відгуку.
 
Ідіт Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович Дизик - справжній професіонал у своїй галузі. Він уважно вислухав мої проблеми і запропонував ефективне лікування. Після відвідин його клініки я зрозумів, що не варто шукати інших стоматологів.
 
Малта Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович не тільки лікує зуби, а й навчає пацієнтів правильного догляду та процедур. Весь процес пішов гладко завдяки його професіоналізму.
 
Артеміда Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Дизик став для мене справжнім рятівником після невдалого досвіду в іншого стоматолога. Його неймовірна уважність до деталей і вміння робити процедури безболісними допомогли мені повернути впевненість і радість від посмішки.
 
Папік Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені був необхідний досвідчений фахівець, оскільки моя ситуація із зубами була вкрай складною. Лікар Євген Анатолійович Дизик проявив максимальну увагу і професіоналізм.
 
Зорельота Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - справжній професіонал у своїй справі. Його чесний та інформативний підхід дає змогу пацієнтам ухвалювати обґрунтовані рішення про своє лікування.
 
Інара Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Де знайти контакти лікаря Євгена Анатолійовича Дизика?
 
Ідіт Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Дизик приймає пацієнтів у клініці Тріодент, яка знаходиться за адресою Старобазарний сквер 3, контактний телефон - 0677003055.
 
Нана Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за вашу доброту і пораду звернутися до доктора Дізіка. Тепер я впевнений, що моя посмішка в надійних руках.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматолог Суворовський район Одеса (Стоматолог Суворовський район Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: