Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Довгий Юрій Одеса відгуки (Довгий Юрій Одеса відгуки)
Довгий Юрій Одеса відгуки
Nikita25 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий Юрій Одеса відгуки


Які відгуки про цього лікаря? В інтернеті тільки хороші, але хотілося б уточнити у вас?
 
Fred Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Якби люди були незадоволені, то ви б про це прочитали, а якщо всі мовчать, значить лікар хороший
 
georgiy Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
це точно, народ у нас любить полити брудом, тільки привід дай. Я знаю особисто Юрія Володимировича - він дуже хороший лікар
 
Grisha48 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли я списався з судна, то не знайшов заняття на березі і запив і напевно б пропав, якби рідні не відвезли мене в Доктор Благо Плюс і там я познайомився з Юрієм Володимировичем. Ох і складним я був пацієнтом, багато кровушки попив у персоналу. Але поступово оговтався, позаймався з їхнім психологом Іриною і потяг до алкоголю минув. Це було 7 років тому. Але я все пам'ятаю і відчуваю велику вдячність до цього чудового лікаря
 
ivan2 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене схожа історія і теж зі щасливим кінцем, завдяки допомозі Юрія Володимировича живий і здоровий
 
Nikita25 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
А як зв'язатися з Довгим?
 
ivan2 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте йому за номером (097) 242-29-22 і записуйтеся. Усе дуже просто, консультації в нього безкоштовні
 
ivan25 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Найголовніше - зважитися. Знаю по собі. Я теж колишній пацієнт Доктор Благо Плюс. Привіт побратимам
 
ivanka1 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Чоловіка вилікував від пияцтва, зберіг нашу сім'ю. Дякую Вам, Юрію Володимировичу!
 
Nikita25 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за поради, пройшли курс лікування в клініці. Дуже сучасна клініка, кваліфікований персонал і найголовніше - ефект від лікування перевершив усі наші очікування!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Довгий Юрій Одеса відгуки (Довгий Юрій Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: