Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезіолог Забранський Владислав Володимирович відгуки (Кінезіолог Забранський Владислав Володимирович відгуки)
Кінезіолог Забранський Владислав Володимирович відгуки
Іона Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Кінезіолог Забранський Владислав Володимирович відгуки


Мені лікар-невролог настійно рекомендував пройти курс кінезіології. Підкажіть до кого краще звернутися з цим питанням?
 
Zinulya Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли я познайомився з Владиславом Забранським, мав уявлення про кінезіологію. Але те, що я побачив у його вмінні, це просто кінезеолог вищого рівня. Він не тільки структуру тіла відновлює, а й нормалізує психоемоційний стан людини. Усім рекомендую.
 
Єрма Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар, підібрав персональну методику лікування, по сьогоднішній день використовую комплекс вправ, підібраний ним. Раджу відвідати!
 
Мілена Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходжу вже третій курс кінезіотерапії і з абсолютною впевненістю можу рекомендувати доктора Владислава Володимировича. Він завжди дуже трепетно ставиться до кожного пацієнта, а днями вилікував мені хвору руку, причому дуже швидко, чому я дуже здивувалася. Він уже не вперше мене рятує.  Дякую за професіоналізм!
 
Dodo1 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Не повірив спочатку, що кінезіотерапія зможе допомогти за моїх болів у попереку. Але робити щось треба було, тому зважилася. Зараз мені здається, що головна причина, чому все вийшло, у докторі. Це він своїми вмілими руками "чаклував" над моєю спиною і домігся просто приголомшливих результатів. Після одного курсу, я вже могла нормально ходити і навіть нагинатися трохи, стало значно легше. Уже маю намір пройти другий курс, сподіваюся, що все так само успішно пройде.
 
Kiskis Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла на прийом, не сподіваючись, що мою спину вже хтось виправить, до цього ходила до кінезіологів Семашка і Сагай - не допомагало. Прийшла вже з останньою надією до лікаря Забранського, чудовий підхід, розуміє з півслова, що саме болить, допоміг мені вилікувати мою вічно ниючу, хвору спину, так, що тепер я просто літаю.
 
Shwez Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
З юності мучилася зі спиною. Було пройдено все. Ні лікувальна фізкультура, ні курси масажу не дали такого ефекту, як кінезіотерапія, проведена Забранським Владиславом Володимировичем. Справжній майстер своєї справи.
 
Зорельота Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто приголомшливий фахівець! Коли я вперше потрапив до нього, не думала, що такий метод лікування дійсно допоможе мені. Після того, як мені видалили міжхребцеву грижу, залишилися болі, мені порадили лікаря Забранського. До кінця курсу зовсім забула, що мене колись мучили болі в спині.  Усім рекомендую сміливо звертатися до цього досвідченого лікаря.
 
Жакі Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть телефон Владислава Забранського?
 
Kiskis Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович
 
Venik Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми звернулися до Владислава Володимировича з чоловіком, як до психолога-сексолога, оскільки наші стосунки зазнавали труднощів після довгих років шлюбу. Владислав зумів створити довірчу обстановку, і ми змогли відкритися один одному. Він допоміг нам зрозуміти і вирішити безліч проблем, з якими ми стикалися. Ми навчилися краще слухати один одного і знаходити компроміси. Тепер наш шлюб сильніший, ніж будь-коли!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезіолог Забранський Владислав Володимирович відгуки (Кінезіолог Забранський Владислав Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: