Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса (Уролог Одеса)
Уролог Одеса
СофіяС Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Одеса


Дівчата, може хто в курсі - потрібен уролог, хороший, не хочу гроші на вітер пускати, може хто порадить. У мене хронічні цистити, сиджу на монуралі вже кілька років, думаю це ненормально.  Хочу проконсультуватися з грамотним фахівцем.
 
Amira Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато років я "поневірялася" по лікарях у надії вилікувати непрохідний роками цистит! Це стало моїм щоденним перманентним болем! І тільки уролог Колосов на першому ж прийомі, без мільйона аналізів зрозумів мою проблему, розписав докладне лікування тривалістю в півроку. Він не обіцяв чудес, відразу попередив, що щільністю цистит ніхто не лікує. Усе дуже докладно розповів, і ось, дотримуючись усіх рекомендацій і пройшовши лікування, я забула, що таке з болем ходити в туалет! Зараз я вагітна, і за найменшого дискомфорту звертаюся до нього, бо знаю, що мені буде надано своєчасну і кваліфіковану допомогу!
 
Агафонова Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Уперше я потрапила до грамотного фахівця, який приділяє максимум часу пацієнтові та його проблемі. Дійсно справжній лікар, а таке зараз зустрічається вкрай рідко. Він не намагається вибити додаткових грошей і не просить купувати дорогих ліків. Мабуть, я ніколи не отримувала позитивних емоцій від відвідування лікаря, крім цього випадку. Настійно рекомендую Колосова Олександра Миколайовича!
 
Флоренція Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар Колосов О.М.! Сама лікувалася у нього від циститу. Була приємно здивована. Все пояснює і не розводить тебе на нові й нові консультації. Влітку у батька почала турбувати аденома, повела батька. Ходили разом, не розчарувалася!
 
DF1981 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час лікував одну проблему в різних лікарів. Причина, що я сам ніяк не міг розібратися, як мені жити з цим. Побував на прийомі в Колосова О.М.. Разом розібралися, намітили план обстеження, потім було призначено лікування. Зараз очевидне поліпшення. Сподобалося, що лікар ставиться не формально, а вникає в проблему і намагається допомогти. Для профілактики піду знову.
 
Йося Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую лікаря Колосова і дуже йому вдячний за допомогу. Хороший фахівець, розповів усе чітко, по справі, пояснив проблему. Лікування адекватне призначив, жодних зайвих препаратів на кшталт БАДів не виписував, додаткових обстежень не нав'язував. Недешево, звісно, консультація обійшлася, але я вважаю, воно того варте.
 
Надія82 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся в Олександра Миколайовича вже не перший рік, дуже задоволена його роботою. Він поставив точний діагноз і призначив продуктивне лікування, в результаті якого про свої проблеми з нирками я забула. Грамотний і професійний фахівець. Як людина дуже ввічливий і тактовний, до пацієнтів ставиться з розумінням.
 
Igor2001 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Я, Колосова Олександра Миколайовича знаю давно і можу з упевненістю сказати, що він знає свою справу і до пацієнтів ставиться з повагою. Сам по собі він людина доброзичлива. На всі запитання завжди відповість, до того ж відповість так, що все одразу стає ясно і зрозуміло.
 
Єва25 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Я лікувалася у Колосова Олександра Миколайовича, лікар - професіонал, якщо інші не зможуть, він обов'язково допоможе!
 
Вілена Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у лікаря Колосова. Олександр Миколайович - дуже хороший фахівець.  Рекомендую його, мені допоміг!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса (Уролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: