Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращі невропатологи Одеса (Найкращі невропатологи Одеса)
Найкращі невропатологи Одеса
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі невропатологи Одеса

Доброго дня, прошу Вас мені допоміг у пошуках розумного невропатолога, який зможе вирішити мою проблему. Потрібні рекомендації щодо хороших лікарів. Порекомендуйте контактні дані найкращого фахівця на основі досвіду або відгуків своїх близьких і знайомих.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У місті Одеса я не знайшла розумного фахівця. За варіантом, якщо люди порекомендують, запишуся на прийом.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже розчарований у некомпетентній неврологині Лавровій Т.В, яку я відвідав. Вона не тільки виявила небажання вислухати мене, а й запропонувала неправильне лікування, яке тільки посилило мої проблеми. Я настійно рекомендую уникати його і звернутися до кваліфікованого фахівця.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій рекомендований невролог - Калюжна Тетяна Євгенівна - є експертом у своїй галузі. Вона постійно стежить за останніми науковими дослідженнями та новітніми методиками лікування. Пацієнти відзначають її емпатію та уважність до деталей, що допомагає їй точно діагностувати та лікувати різні неврологічні проблеми.
 
ЮліяКруз Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Невролог Калюжна - лікар, який впорається з будь-якою хворобою! Я потрапила до неї із сильним головним болем. Лікар оглянула мене і призначила конкретне лікування. Вміє прийняти правильне рішення, дуже приємний, грамотний лікар! Вона поліпшила якість мого життя.
 
Ка20 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
З великою вдячністю хочу поділитися своїм досвідом про співпрацю з Патрашку Катериною Вікторівною. Її професіоналізм і турбота допомогли мені позбутися міжхребцевої грижі та нестерпного болю в шиї. Тепер я знову можу насолоджуватися активним життям!
 
Ясміна Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Немає слів, щоб висловити мою подяку Патрашку Катерині Вікторівні. Її знання і талант допомогли мені позбутися міжхребцевої грижі і повернутися до повноцінного життя.
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, як можна записатися до Тетяни Калюжної або до Патрашка Катерини?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Калюжна Тетяна Євгенівна працює в клініці Лікаріум, вул. Генуезької, 1/2, контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернення до некваліфікованого невролога Ковальчук Т.А. було великою помилкою. Вона не тільки не звернула уваги на мої симптоми, а й запропонувала невідповідні методи лікування. Якщо ви шукаєте надійного невролога, зверніться до іншого фахівця, щоб уникнути негативного досвіду, який я пережив.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращі невропатологи Одеса (Найкращі невропатологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: