Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Реабілітолог Одеса Київський район (Реабілітолог Одеса Київський район)
Реабілітолог Одеса Київський район
Люда1980 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітолог Одеса Київський район


Був складний перелом руки, хірург порадив звернутися до реабілітолога для комплексного відновлення руки.  Можете порадити грамотного реабілітолога.
 
Елеонора6 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була схожа проблема, зверталася до Забранського В.В. за рекомендацією. Ліва рука не працювала. Звернення до інших лікарів, результату не дали. Завдяки лікуванню Владислава Володимировича рука поступово відновилася. Я дуже вдячна йому за його професійну роботу і вам рекомендую!
 
Svetlanaaa9 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапила до Владислава Забранського через найнадійнішу мережу поширення інформації - сарафанне радіо, і вважаю це везінням! У мене були: біль, страх, величезні незручності, пов'язані зі станом хребта. Після лікування у Владислава Володимировича болі вщухли, обсяг рухів збільшився, найстрашніші побоювання зникли. Що цікаво, звернувшись з однією проблемою, вирішилося й багато інших!
 
Ніка358 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
У Владислава Володимировича відмінна техніка лікування, помітне поліпшення видно практично відразу, терапія дуже професійна. Раджу!
 
Наталя25 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування у лікаря Забранського В.В., відразу скажу, що лікування допомогло, чому я дуже рада. Зверталася з проблемою руки (повисла і не могла підняти). Лікар оглянув і призначив процедури. З кожним разом було краще і краще. Відновили на 99%, можу її піднімати, носити предмети і не відчувати болю. Лікар дав рекомендації після закінчення лікування. Рекомендую лікаря!
 
Юllia Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до лікаря Забранського з проблемами стоп. Танцюю на підборах, і мучили гострі болі. Пройшла курс у повному обсязі й отримала чудовий результат. Зараз суглоби стали рухливішими, гострі болі турбувати перестали. Лікар показав спеціальні вправи для закріплення і роботи суглобів. Тепер займаюся улюбленою справою без болю і знаю, як розслабити ногу після навантаження.
 
BratzzzDanelia Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Цей лікар творить чудеса! Я приїжджаю на сеанси до Владислава Володимировича з іншого міста, перебуваю за 1000 км! Доктор Забранський бачить, відчуває й усуває проблему, шукає первинну причину й викорінює її! Після сеансів почуваєшся чудово!
 
Myasnikovvva Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
У Владислава Володимировича чарівні руки! Слів немає, одні емоції, доктор Забранський дуже крутий, знаю, що до нього їдуть з усього світу, і я приїхала і ні трохи не пошкодувала! Раджу всім!
 
bbarbiee Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контакти доктора Забранського?
 
Svetlanaaa9 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Elenochka8 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть ще де він приймає і вартість сеансу?
 
Наталя25 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає у себе вдома на вул. Б. Хмельницького 49, сеанс коштує 700 грн.
 
Агапа Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудові якості доктора Забранського, високий професіоналізм, уважність, терпіння, не нав'язує непотрібні процедури. Я його всім рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Реабілітолог Одеса Київський район (Реабілітолог Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: