Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Найкращий дієтолог Одеса відгуки (Найкращий дієтолог Одеса відгуки)
Найкращий дієтолог Одеса відгуки
Ілена Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий дієтолог Одеса відгуки


Доброго вечора, відвідувачам сайту!  Скажіть, хто з Вас відвідував дієтолога і при цьому домігся хороших результатів? Можете дати рекомендації до такого фахівця?
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У місті Одеса не вийшло знайти хорошого лікаря. У разі, якщо одесити порекомендують піду.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Готова з попереднім дописом вступити в полеміку, зустрічала щонайменше двох спеціалістів: Кузьмінову Катерину Валеріївну та Решетник Катерину Володимирівну, які точно незрівнянні в цій сфері та до кого рекомендувати можна записуватися на прийом без остраху за здоров'я.
 
ЛЛаура Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник - дуже хороший фахівець! Раніше не дуже довіряла дієтологам, але після звернення до Катерини, зрозуміла, що вони можуть допомогти. Вона робить усе, щоб її пацієнти досягли поставленої мети. Моїми результатами надихнулася сестра. Вона змінила моє життя на краще.
 
Ада Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна Кузьмінова справжній професіонал своєї справи! Це був мій перший досвід походу до дієтолога і я дуже задоволена. Найголовніше для мене - це була підтримка! Відправила після таких класних результатів до неї чоловіка, і вже бачу позитивні зміни в його стані. Задоволена, що знайшла таку підтримку і реальну допомогу в особі Катерини.
 
Шарлотта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування у Катерини Володимирівни Решетник, вона ас своєї справи! У зрозумілій і доступній формі мені все пояснила, переконала і мотивувала чітко дотримуватися всіх приписів. Я була засмучена і пригнічена. Катерина підтримала мене, зарядила позитивною енергією, дала стимул до продовження боротьби. Відправила після таких класних результатів до неї чоловіка, і вже бачу позитивні зміни в його стані. Відмінний, грамотний лікар! Спеціаліст!
 
Svet1 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно Катерина Валеріївна Кузьмінова справжній професіонал своєї справи! І що важливо, вона не лише дає поради, як досягти, а потім і підтримувати гарну форму, а й сама є наочним прикладом і підтвердженням дієвості своїх методик. Наразі я досягла бажаної ваги, тож дякую Катерині за пророблену роботу та підтримку. Моїми результатами надихнулася сестра. Катерина - це диво дієтолог!
 
Margarita27 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як потрапити на прийом до цих лікарів?
 
Zhorzhina Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Дієтолог Кузьмінова Катерина Валеріївна, клініка Доктор Благо Плюс, вулиця Дмитра Донського 2а/7, телефон 0931536900
 
петра Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278
 
Білоусова Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду розповіли, що дієтологи Решетник Катерина Володимирівна і Кузьмінова Катерина Валеріївна - найграмотніші фахівці в нашому місті, знаю з особистого досвіду. У даній спеціалізації, крім них більше ні до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації до найграмотніших лікарів у нашому місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Найкращий дієтолог Одеса відгуки (Найкращий дієтолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: