Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікар гінеколог Одеса (Лікар гінеколог Одеса)
Лікар гінеколог Одеса
Mamochka1 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар гінеколог Одеса


Підкажіть хорошого гінеколога. Почалися кров'янисті виділення через тиждень після закінчення місячних, була в районній консультації, виписали лікування, але воно не допомагає. Кого ви можете порекомендувати?
 
Архідея Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Не побоюся цього слова, найкращий гінеколог міста Одеси це Лихачова Лариса Євгенівна, завжди з розумінням і якимось спокоєм підходить до своєї справи. Рекомендую. як фахівця, що віртуозно володіє своєю професією.
 
zinaaa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Лариса Євгенівна дуже просунутий фахівець. Нам пощастило з нею! І уважна до пацієнта. Дуже рекомендую. Зайвого не порадить. А тільки те, що дійсно необхідно.
 
Багдана Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Записалася до Ольги Міщенко за нагальною потребою і лише з тієї причини, що на той момент у мого лікаря-гінеколога була відпустка. У результаті все пройшло настільки ідеально, що тепер я буду лікуватися саме в лікаря Міщенко. Ось так, абсолютно випадково, я знайшла для себе фахівця, про якого і не мріяла.
 
alino4ka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже боюся гінекологів, але цього разу можна сказати отримала задоволення від проведеного прийому, м'який огляд, не боляче, все доступно пояснює Лариса Євгенівна! І найголовніше, допомогло лікування! Рекомендую!
 
Сапфіра Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - той лікар, кого я шукала довгі роки. Сумлінна, добра і досвідчена у своїй справі лікарка. Зайвих аналізів мені не призначила, з першого прийому визначила діагноз і призначила лікування. Щоб ви розуміли, я рік ходила по лікарях Журавльовій, Чабаненко, Крючковій із запитаннями, на які вони не могли дати чіткої відповіді і висмоктували з мене всі гроші.
 
Alyonka Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороша лікарка Міщенко О.О! Руки золоті! Настільки акуратно і делікатно проводить огляди - просто одне задоволення! Ніколи не призначає зайвих аналізів, завжди все чітко і по факту!
 
Бетті Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - людина, якій починаєш довіряти з першої хвилини знайомства. Відповідальний підхід до роботи, трепетне ставлення до пацієнта. Професіонал з величезної літери!
 
Біка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна мене вразила. Вона дуже хороша, приємна. Мене в принципі, все влаштувало. Лікарка дуже добре оглянула, все детально мені розповіла, донесла до мене. Я дуже рада, що потрапила саме до неї. Надалі, якщо потрібно будемо я піду до Лариси Євгенівни, і знайомим порекомендую.
 
Olesya8 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог хороший. Вона знає як знайти підхід до людини. Лікує ефективно. Оглядає не боляче. Все сподобалося. Я раджу до неї звертатися.
 
Mariko Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, скиньте, будь ласка, контакти обох лікарів?
 
Alyonka Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Міщенко Ольга Опанасівна - 094-917-34-22, Лихачова Лариса - 0634975942.
 
Zolotko80 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийомом у Ольги Опанасівни я залишилася задоволена. Лікар розглянула мою проблему, відповіла на всі мої запитання, дала рекомендації, буду продовжувати у нього лікування. Піду обов'язково на повторний прийом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Лікар гінеколог Одеса (Лікар гінеколог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: