Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматологи Одеси (Стоматологи Одеси)
Стоматологи Одеси
Yana1984 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматологи Одеси


Привіт, усім! Мої зуби в жахливому стані. Поділіться, будь ласка, хорошим стоматологом.
 
Hloya58 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж шукаю кваліфікованого стоматолога, але поки не знайшла нікого, кого б могла порекомендувати.
 
tsurkanalla Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені, як і раніше, не вдається знайти досвідченого стоматолога, здатного вирішити всі мої проблеми із зубами, і мої пошуки за кваліфікованим фахівцем тривають.
 
Вола Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б хотів поділитися чудовим досвідом - я знайшов ідеального стоматолога, який бездоганно розв'язав усі мої стоматологічні проблеми і проявив неймовірний професіоналізм.
 
Алана Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи не могли б ви розповісти мені про те, який це був стоматолог, до якого ви зверталися?
 
юджі Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Це Євген Анатолійович Дизик - справжній професіонал своєї справи! Він не тільки уважний до деталей, а й завжди готовий вирішувати мої стоматологічні проблеми на найвищому рівні.
 
Лігія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я абсолютно задоволена роботою стоматолога Євгена Анатолійовича Дизика! Він виконав усі процедури акуратно і з високою якістю.
 
Божена Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Після невдалого лікування в іншого стоматолога я звернулася за рекомендацією до Євгена Дизика. Його рівень уважності до деталей, професіоналізм і майстерність зробили лікування справжнім задоволенням. Тепер у мене є впевненість у своїй посмішці.
 
Голді Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота лікаря Євгена Анатолійовича Дизика перебуває на найвищому рівні. Він підійшов до мого випадку дуже уважно і професійно.
 
Багіра Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячний Євгену Анатолійовичу за його професіоналізм і турботу про моє здоров'я. Тепер мої зуби у відмінному стані, і я можу насолоджуватися життям без болю і незручностей.
 
Нева Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи є доступні способи зв'язку з Євгеном Анатолійовичем?
 
Божена Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович приймає в клініці Тріодент, яка розташована на Старобазарному сквері 3, контактний телефон - 0677003055.
 
Іда Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки вашій пораді, я знайшов надійного і досвідченого стоматолога.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Стоматологи Одеси (Стоматологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: