Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Забранський Владислав Володимирович відгуки (Костоправ Забранський Владислав Володимирович відгуки)
Костоправ Забранський Владислав Володимирович відгуки
Ава Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Костоправ Забранський Владислав Володимирович відгуки


Доброго дня! Хто відвідував костоправа Забранського В.В., залиште свій відгук. Ваші враження про нього? Домоглися ви бажаного результату? Можете рекомендувати цього лікаря?
 
Афон Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допоміг, хоча до цього три роки ходив, шия нила, не повернути, не кивнути. Був у мануальних терапевтів Коробейникова Ю.З. і Жмеринського В.М., після їхніх сеансів результатів не відчув, як боліла шия, так і болить, добре що гірше не зробили.
 
klim7 Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінно - вправляв і мені хребець у шийному відділі, без уколу, за кілька хвилин. Рекомендую, знає свою справу!
 
Maryanna5 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені рекомендували Владислава Забранського, як психолога з відмінним результатом. Я була вражена його спостережливістю і вмінням ставити глибокі запитання, які допомогли мені усвідомити і переосмислити багато речей у житті.
 
Zhanna072 Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Професійна людина з величезним практичним стажем, звертаюся періодично впродовж 5-ти років із проблемами спини - протрузії дисків грудного і шийного відділу, за цей час помітні поліпшення і позитивна динаміка. Лікар уважний, огляд ретельний, дає рекомендації не тільки щодо лікування, а й щодо фізіопроцедур і лікувальної гімнастики. Звичайно, багато що залежить і від пацієнта, і від виконання рекомендацій.
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у Бистрого на селищі Котовського, в поліклініці на Кримській, даремно витрачені гроші і 15 хв. часу на процедуру. А Владислав Володимирович допоміг, реально хороший костоправ!
 
Vska25 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Мабуть, кому як, мені особисто ніхто не міг допомогти, ні Коробейніков, ні Березовський, ні Мавров, постійно боліла спина, а куприк був у такій напрузі, що просто часом жити не хотілося. Зневірившись, я прийшла до Забранського, до цього зробила МРТ. Після одного дотику руки, що досі мені здається незрозуміло, як це можливо, мій куприк перестав так мучити мене! Нарешті-таки я відчула за стільки часу мук полегшення!
 
Collapse Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
З якого переляку ви вирішили, що Мавров - костоправ. Він узагалі мало розуміє, що робить. Пацієнти ходять по 10-20 сеансів на авось, просто викачування грошей. Він узагалі колишній рентгенолог, який вирішив перекваліфікуватися в костоправи. Усіх посилає на знімки без висновку, як до фотографа сходити. Усім поголовно, робить одне й те саме, доволі жорстко, скільки є сил, незалежно від того, яка у вас проблема. Додому приходиш весь перекошений зі зміщенням того, що до цього взагалі не турбувало. Тим, у кого "номер" не пройшов, починає грубити і відшивати. Краще раджу Забранського, він без МРТ не приймає, перед тим, як вправити, він робить розігрівальний масаж, та й техніка в нього м'якша.
 
sunset24 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар. На тренуванні зірвала спину, не могла розігнутися. Після першого сеансу стало значно краще, після 5 сеансу спина повністю пройшла і не турбує досі. Уважний, грамотний лікар. І дуже позитивна людина.
 
lion222 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Може у когось зберігся телефончик Забранського В.В.?
 
Collapse Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, тримайте: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Ocean658 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - такий лікар, якого потрібно ставити в приклад усім. Ця людина дійсно володіє всіма необхідними якостями для цієї спеціальності, її покликання допомагати людям.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Забранський Владислав Володимирович відгуки (Костоправ Забранський Владислав Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: