Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса Таїрове (Уролог Одеса Таїрове)
Уролог Одеса Таїрове
Любомира Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Одеса Таїрове


Дівчата, у кого чоловіки зверталися до уролога, порадьте хорошого. У нас діагноз тератозооспермія, потрібно що б лікар призначив дієве лікування і необхідні аналізи. Боїмося потрапити до поганого лікаря.
 
Дорофея Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Такі справи краще довіряти фахівцям, все безпосередньо залежить від грамотного лікування.  Мій чоловік ходить до уролога Колосова О.М., йому подобається, нещодавно простатит лікували, дуже швидко виліз із цієї болячки, тож раджу звернутися до нього.
 
Барбара789 Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно лікувала хронічний цистит у лікаря Колосова О.М. в лікарні на Малиновського. Думала, що вже без операції не обійтися. Але Олександр Миколайович після обстеження призначив таке лікування, що мені вдалося повністю вилікуватися і не вдаватися до радикальних методів.
 
Ільнур Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Наприкінці квітня звернувся до Олександра Миколайовича з давніми проблемами. У результаті проведених обстежень їм було діагностовано фімоз і хронічний простатит. Було проведено повний спектр досліджень крові, УЗД, консультацій, призначено медикаментозне лікування та операцію, яку провів особисто доктор Колосов. Наразі я вже виписаний, аналізи чудові, рана добре гоїться, нарешті мене більше нічого не турбує. Рекомендую розумний лікар!
 
klim7 Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
А я звертався до Колосова Олександра Миколайовича, моя проблема була максимально розкрита, і все дуже доступно пояснено. Було підібрано лікування, після якого я реально домігся результату, якого не міг отримати тривалий час від інших лікарів.
 
Dana1990 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобався оптимізм у роботі лікаря Колосова, лікар викликає довіру. У його професіоналізмі переконалася на особистому досвіді. Точне визначення діагнозу і його лікування. Виконувала всі рекомендації і залишилася задоволена, все вилікували. Тепер здорова і нічого не болить, рекомендую вам звернутися до Олександра Миколайовича.
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася із загостренням пієлонефриту, до цього довго трималася температура і була постійна слабкість, болі в спині, не могла з'ясувати чому. Олександр Миколайович надав своєчасну кваліфіковану допомогу, призначив усі необхідні аналізи для з'ясування причини загострення і загального поганого самопочуття, провів обстеження і повноцінне лікування до повного одужання. Я вважаю його дуже грамотним лікарем.
 
valentine21 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене запалився сечовід, нирка була заблокована, Олександр Миколайович Колосов оперативно зробив усі аналізи та провів операцію зі встановлення стенда в сечовід, за три тижні стенд прибрали, зараз усе нормально. Наданим мені лікуванням залишився задоволений.
 
Милослав Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую тільки лікаря Колосова О.М. Він призначив мені обстеження і виконав операцію з лікування простатиту, до цього дуже довго лікувався у різних лікарів. Зараз минуло вже кілька місяців. Почуваюся дуже добре, сечовипускання відновилося повністю, шкодую, що не звернувся до нього раніше по допомогу. Побільше б таких лікарів.
 
Дубінін Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, контакти цього лікаря?
 
valentine21 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов Олександр Миколайович, працює в 10-ій лікарні на Малиновського 61, контактний телефон 0967424737.
 
Милослав Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчений лікар! Одразу знайшов проблему, яку не могли знайти інші лікарі та лікували неіснуючу проблему.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог Одеса Таїрове (Уролог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: