Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануал Забранський Владислав Володимирович (Мануал Забранський Владислав Володимирович)
Мануал Забранський Владислав Володимирович
Машуня Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануал Забранський Владислав Володимирович


У мене болить у лівому боці - пішла до кардіолога, мовляв, це серце, а він сказав, що з серцем усе добре, а зі спиною погано, порадив проконсультуватися з мануалом.  Порекомендуйте до кого мені краще звернутися?
 
Poliiilpop Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
З'їздили з дружиною до мануала Забранського, результат чудовий, все поставив на місце, у дружини полегшення відразу, у мене теж.
 
Павла Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Випадково потрапив до нього кілька років тому на прийом, він працював тоді ще в лікарні на Малиновського. У мене була скарга на ниючий біль під лопаткою через сидячу роботу, і одне плече стало трохи вище за інше. Буквально 5-6 сеансів - і біль пішов на багато років, плечі вирівнялися. Дуже радий, що вчасно звернувся до такого фахівця. Тепер усім рекомендую, хто скаржиться на болі в спині.
 
Люся45 Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович чудовий мануал. Мабуть один із найкращих, які у нас є в місті.  Виправляв ситуації після мануала Коробейникова.
 
Джоел Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович обережно підходить до прийому пацієнта з міжхребцевими грижами, зовсім не як мій попередній лікар Чеботар, готовий крутити хребет не дивлячись. Приголомшливе відчуття легкості в тілі й голові після прийому. Тепер довіряю свою спину тільки йому.
 
Інеса Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені порадили Владислава Забранського, як хорошого психолога. Я був вражений його вмінням аналізувати складні ситуації та пропонувати практичні рішення. Завдяки його підтримці, я зміг розвинути свої особистісні якості та навчитися ефективно керувати своїми емоціями. Дуже рекомендую Владислава як професіонала із золотим серцем!
 
Lilnas Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, дуже уважний. Ввічливо і добре спілкується з пацієнтами. Їздила до кількох лікарів цього напряму - Унанова, Коробейникова, Кірсаненка, і вважаю, що Владислав Забранський найкращий в Одесі. Порадили знайомі, записалася на прийом і не прогадала. Після 1 відвідування помітно стало краще. Однозначно раджу!
 
Дуся Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Де приймає Владислав Забранський?  Скільки він бере за прийом?
 
Павла Повідомлення # 9
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає за адресою: Б. Хмельницького 49, прийом коштує 600 грн.
 
Яринка Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати телефон лікаря?
 
Джоел Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович
 
Dennn7 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар - Владислав Володимирович. Вислухав мене і почав творити руками. Мені відразу стало легше! І дав рекомендації. Якщо що, тепер я тільки до нього!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Мануал Забранський Владислав Володимирович (Мануал Забранський Владислав Володимирович)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: