Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Знайти нутриціолога в Одесі (Знайти нутриціолога в Одесі)
Знайти нутриціолога в Одесі
Kasatka Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайти нутриціолога в Одесі


Порекомендуйте кваліфікованого нутриціолога, який може допомогти з великою вагою. Хочеться з'ясувати про тих лікарів, у яких ви лікувалися або знаєте за коментарями родичів і знайомих.
 
Агнеса Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво дізнатися про такого фахівця, а то я вже в пошуку. Якщо ви користувалися послугами такого нутриціолога, дайте рекомендацію до кого краще піти, щоб досягти хорошого успіху.
 
Mariko Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
А я знайшла такого нутриціолога - це Кузьмінова Катерина Валеріївна, чудова лікарка, незрівнянна у своїй спеціалізації. Мені допомогла зменшити вагу на 7 кг. Хочеться її вам рекомендувати!
 
Аполлінарія Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені допомогла нутриціологиня Решетник, вона змогла на основі моїх досліджень скоригувати дієту, за допомогою якої мені пощастило нормалізувати роботу організму.
 
Воронцова Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна дієтологу Кузьміновій, вона єдина в місті, яка справді допомогла мені позбутися надмірної ваги.
 
Kiskis Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже захоплена роботою нутриціолога Решетник, це кваліфікований професіонал нутриціології. Вона ґрунтовно знає свою роботу. Рекомендую її всім, хто хоче правильно харчуватися і тримати свій організм у тонусі.
 
Рікарда Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Одеситки! Викликала інтерес нутриціолог Решетник, можна дати контакти і як проходить лікування.
 
Арія Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування проходить за певною системою. Перед консультацією зв'язуйтеся з Катериною Володимирівною і дізнаєтеся, які обстеження потрібно здати. Потім буде консультація, де відбувається розбір дослідження; призначення лікування; система харчування на місяць; рецепти раціонального харчування; рекомендації для повноцінного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні. І консультація щодо закріплення отриманих результатів і знань, до неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації. Весь курс мені обійшовся в 5000 грн, я вважаю, ціна доступна і результат хороший. Катерина Володимирівна, консультує онлайн, телефон 0636093278 - WhatsApp, телеграм, вайбер.
 
Віталіна Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Мене заінтригувала Катерина Кузьмінова, надайте її дані і як у неї все проходить?
 
Кейла Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Ціна консультації з готовими обстеженнями - 3000 грн, до неї входить: консультація; розбір аналізів (готових); призначення лікування; план харчування; план тренувань; література з рецептами правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль схуднення раз на два тижні та консультація щодо закріплення отриманих знань ЗСЖ - 2000 грн, до неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації. Контактні телефон Кузьмінової Катерини - 0931536900
 
Daria19 Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
Не терпиться порекомендувати хорошого лікаря, фахівця з великої літери та подякувати їй за проведену роботу. Прийшла до Кузьмінової Катерини з проблемою надмірної ваги. Заняття фітнесом не давали бажаного ефекту. Катерина Вікторівна дуже грамотно підібрала для мене збалансований раціон, чим я дуже задоволена. Корисно, так ще й смачно. Досягнення не змусило себе чекати!
 
АннаБерезина Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно сказали, що Кузьмінова Катерина і Катерина Решетник найграмотніші фахівці у нас у місті, знаю їх на індивідуальному досвіді.
 
Anisya Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Великодушно вдячна за добрі поради.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Знайти нутриціолога в Одесі (Знайти нутриціолога в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: