Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий акушер-гінеколог 5 пологового будинку Одеси (Найкращий акушер-гінеколог 5 пологового будинку Одеси)
Найкращий акушер-гінеколог 5 пологового будинку Одеси
Java Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий акушер-гінеколог 5 пологового будинку Одеси


Хочу почути відгуки тих, хто вже народжував у п'ятому пологовому будинку, з ким, на вашу думку, краще домовлятися про пологи, щоб могли надати і моральну, і медичну допомогу.
 
малвіна Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Я першу дитину народжувала в акушера Нікуліна, враження про себе залишив негативне, другу народжувала в Полюлі О.А. - ця лікарка мені дуже сподобалася своїми діями і підтримкою під час пологів. Оксану Анатоліївну можу сміливо рекомендувати.
 
Ельміра Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
До пологів я готувалася завчасно і ретельно. Від своїх подруг, які народжували, дізналася, про зав. пологовим відділенням Полюлях О.А. Вона надала мені грамотну медичну допомогу під час пологів і також потужну психологічну підтримку. Раджу акушера-гінеколога Полюлях О.А.
 
Горислава Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала в цьому пологовому будинку з дуже хорошим акушер-гінекологом Полюлях Оксаною Анатоліївною.  Вдячна їй, що не дала мені запанікувати чи занепасти духом, практично весь час пологів перебувала зі мною поруч. Приймала спокійно, впевнено. Це давало мені сили.  Я для себе вже вирішила, що другу дитину буду народжувати тільки у Полюлях Оксани Анатоліївни!
 
Альбіна125 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар від Бога! Уважна, грамотна і просто прекрасний фахівець і людина! Кесарів зробив акуратно, шовчик чудовий. Побільше таких лікарів!
 
shevchuk5 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Народжувала з Оксаною Анатоліївною. Спокійно, чітко все пояснює, каже що і як робити. Не кричить, не панікує. Все дуже заспокійливо і правильно. Дитина народилася здоровою, завдяки Оксані Анатоліївні.
 
Вишенька Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Я абсолютно згодна з плюсами, які shevchuk5, перерахувала в попередньому відгуку. І теж рекомендую народжувати у доктора Полюлях.
 
ІринаКазакова Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був важкий випадок, і я дуже переживала - плід тричі оповитий пуповиною, я страшно побоювалася кесаревого розтину. Але слава Богу, минуло. Пуповина була цілком довгою для того, щоб я могла народити синочка природним шляхом. Оксана Анатоліївна діяла дуже грамотно, контролювала серцебиття дитини. Мені приділяли багато уваги, лікар заспокоювала, що багато жінок успішно народжують і за обвиття пуповиною. Болі, звичайно, були пекельні, тому я не витерпіла й години, попросила зробити мені епідуральну анестезію. Пологи знеболили, і через сорок хвилин з'явився на світ мій син.  Від душі рекомендую Оксану Анатоліївну - чудовий фахівець!
 
Антонія Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже досвідчений, грамотний лікар. Під час пологів поводиться спокійно, впевнено, дає чіткі вказівки і пояснює свої дії. Це розслабляє і заспокоює, дає впевненість, що навіть такий стихійний процес, як пологи, може бути під контролем. Раджу народжувати тільки з Оксаною Анатоліївною!
 
Іраіда50 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна зв'язатися з Оксаною Анатоліївною?
 
Вишенька Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
0973540073 - Полюлях Оксана Анатоліївна.
 
Java Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, спасибі за відгуки! Все! Зважилася буду народжувати у Полюлях Оксани Анатоліївни.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Найкращий акушер-гінеколог 5 пологового будинку Одеси (Найкращий акушер-гінеколог 5 пологового будинку Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: