Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушер гінеколог Одеса ціни (Акушер гінеколог Одеса ціни)
Акушер гінеколог Одеса ціни
Валентина45 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер гінеколог Одеса ціни


Здраствуйте, моїй доньці скоро народжувати можете радити до якого акушера краще звернутися? Пологовий будинок не має значення, головне, щоб лікар був хороший.
 
Ветта Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Чесно кажучи, я в Одесі не зустрічала хорошого акушера, навіть не знаю, кого вам порадити.
 
Сафія Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу посперечатися з Вєттою, я знаю щонайменше двох лікарів, у яких народжувала сама і можу їх рекомендувати цього - Подолян Олександр Ілліч і Полюлях Оксана Анатоліївна.
 
Bozena Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала під чітким керівництвом Оксани Анатоліївни. Вона професіонал своєї справи, було страшно, але я їй довірилася на 100% і не пошкодувала. Вдячна їй за професіоналізм, доброзичливість, позитивний підхід до роботи, турботу в післяпологовий період. Раджу до неї звернутися.
 
Каміла145 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Оксані Анатоліївні за мою дитину. Якби не вона, могло б усе погано закінчитися, чудовий лікар! Робила кесарів, шов ювелірний.
 
Феодосія Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Я народжувала в Оксани Анатоліївни Полюлях. Завдяки її вірним рішенням донька народилася живою і без родових травм!  Раджу, з нею ви будете впевнені, що все пройде добре.
 
петра Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене пологи приймав Олександр Ілліч Подолян. Він - лікар від Бога, із "золотими" руками, величезним досвідом і знаннями в цій сфері. Вміє моментально відреагувати на непередбачуваний перебіг пологів і ухвалити потрібне рішення без втрат з будь-якого боку. Завдяки йому на світ з'явилася наша довгоочікувана донечка, а я, після КР, на п'ятий день вже була "в строю" з акуратненьким шовчиком.
 
Alevtina Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Незважаючи на те, що ситуація виявилася непростою - дитина перевернулася в тазове передлежання безпосередньо перед пологами, за допомогою Олександра Ілліча пологи були природними й завершилися благополучно без втручань для мене й доньки.  Наполегливо можу радити цього акушера.
 
Светослава Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Ілліч приймав мої другі пологи. Завжди підтримував і був уважний, пологи пройшли відмінно. Це справжній професіонал своєї справи, рекомендую потрапити в його дбайливі руки!
 
Іполіта Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, миленькі, залиште контактні дані цих акушерів, дуже потрібно. І зорієнтуйте щодо цінової політики.
 
петра Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
З Олександром Іллічем Подоляном можете зв'язатися за номерами телефонів - 0960390029 0667225294, працює він у пологовому будинку №7. Що стосується ціни, я віддячила від себе, ніяких такс мені не призначали.
 
Каміла145 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Оксана Анатоліївна приймає пологи в п'ятому пологовому будинку, її телефон - 0973540073, також суму подяки мені не озвучували, давала від себе.
 
Zolotareva Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Адміне, може закривати цю тему, вже з'ясували, які акушери у нас найкращі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушер гінеколог Одеса ціни (Акушер гінеколог Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: