Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Олександр Миколайович Колосов Одеса відгуки (Олександр Миколайович Колосов Одеса відгуки)
Олександр Миколайович Колосов Одеса відгуки
Келен Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович Колосов Одеса відгуки


Вітаю! Мені порадили звернутися до уролога Колосова О.М., як грамотного фахівця. Хто лікувався у нього залиште відгук.
 
Герасим Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Після довгого лікування в інших лікарнях, і не отримавши результату від лікування, мій брат дивом потрапив до Олександра Миколайовича. Дуже уважний і компетентний лікар, професіонал своєї справи. Від правильного лікування швидко настало поліпшення.
 
Savva Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал своєї справи, доступною мовою роз'яснить суть твоєї проблеми і шлях її вирішення. Призначена терапія допомогла відразу, результатом задоволений. Класний фахівець, рекомендую!
 
Єфімов Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Це один із найкращих урологів, який знає свою справу на відмінно, має великий лікувальний досвід, якому можна сміливо довірити своє здоров'я. Він швидко і точно провів діагностику, призначив правильне лікування. Лікар, що викликає прихильність до себе, приємний у спілкуванні, все докладно пояснює. Рекомендую Олександра Миколайовича всім пацієнтам!
 
Mariko Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчений лікар, який знається на своїй справі. Лікування виявилося дуже ефективним, раніше такий спосіб ніхто не призначав. Вислуховує і заглиблюється в проблему, багато розповідає про заходи запобігання хвороби в майбутньому.
 
Bogddd Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до лікаря з каменем у нирці. Олександр Миколайович провів операцію швидко, професійно. Дуже хороший лікар. Усе зрозуміло пояснив, видав рекомендації. Тепер на лікування тільки до нього!
 
СерьогаЕмельянов Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Колосов - хороший лікар, уважний, ввічливий, чудовий фахівець, з яким приємно спілкуватися, вислухає і призначить правильне лікування, побільше б таких лікарів.
 
YTR Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Олександру Миколайовичу, тато почувається чудово, хоча він був непростим пацієнтом із супутніми захворюваннями. Але проведене обстеження, лікування, операція були проведені настільки ретельно, уважно, що результати вражаючі! Дуже хороший лікар!
 
Самсон Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Компетентний, дуже грамотний, чуйний, точний у своїх призначеннях і лікуванні, досвідчений, швидко знаходить наявну проблему й усуває її, призначивши необхідне лікування, не призначає зайвого і непотрібного. Цей лікар ідеальний! Олександр Миколайович - професіонал своєї справи, лікар із великої літери, ідеальний лікар!
 
Vladlen Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже тактовний, грамотний і уважний лікар, якщо є питання щодо лікування, все відповість, уважний, професійний і тактовний. Лікування завжди ефективне і якісне.
 
romanovich Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Слава Богу, що я потрапив до Олександра Миколайовича! Він найкращий із найкращих лікарів - усе пояснив, провів обстеження, що необхідно - призначив, вилікував усе, що було необхідно! Золота людина!
 
ДубовМакс Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хочеться проконсультуватися з урологом Колосовим, поділіться його координатами.
 
YTR Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович приймає в МКЛ №10 на Малиновського, телефон 0967424737.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Олександр Миколайович Колосов Одеса відгуки (Олександр Миколайович Колосов Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: