Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хороший мануальщик Одеса (Хороший мануальщик Одеса)
Хороший мануальщик Одеса
Богиня Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший мануальщик Одеса


Потрібен хороший мануальник в Одесі. У мене міжхребцеві грижі у всіх відділах, болі страшні, плюс сильні м'язові спазми. Підкажіть хорошого фахівця, до якого самі зверталися, оскільки багатьох уже обійшла, а результату нуль. Ті, хто рекламуються, мануальники не дуже, ось і вирішила знайти хорошого фахівця за рекомендацією. Залишайте свої відгуки, буду дуже вдячна!
 
lisa Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Оскільки у Вас м'язові спазми, то Вам потрібен не тільки гарний мануальник, а й масажист - це як я розумію. Я теж поміняла багато так званих мануальних терапевтів, потім мені теж на форумі порекомендували звернутися до Владислава, він робить і масаж, і мануальну терапію. До речі, у нього китайська мануальна терапія, тобто він навіть не торкається хребта, а все хрумтить. Якщо захочете, то я Вам про нього більше розпишу і дам контактні телефони.
 
Богиня Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Лізо. Якщо можна, то розкажіть про Вашого мануальника-масажиста. Як працює, де приймає, скільки бере тощо... Буду Вам дуже вдячна.
 
lisa Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Молодий хлопець, років 27. Працював у 10-ій лікарні, там і "прославився", піднімав у прямому сенсі слова лежачих. Потім із лікарні пішов, бо не брав "подяк". Місяця три пропрацював у якомусь медичному центрі, приватному. Зараз приймає у себе вдома, за адресою місто Одеса, вулиця Богдана Хмельницького 49. Я до нього потрапила з моторошними болями, які він з першого сеансу зняв. Далі проходила до нього курс із 10 разів масажу і мануальної терапії, після чого забула про проблеми зі спиною. Моєму чоловікові та сестрі він теж допоміг у лікуванні хребта. Усім кому його рекомендувала, задоволені ним як фахівцем. Вартість сеансу в нього 100 гривень. Записуватися треба заздалегідь, бо в нього дуже багато людей лікується. Звуть його Владислав. Номери телефонів: 0487010704, 0509935792, 0677844314, 0634877825. Спробуйте звернутися до нього, він справді найкращий мануальник із тих, у яких я була.
 
Альона Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж рекомендую звернутися до Владислава. Він допоміг дуже мені й багатьом моїм родичам, а також знайомим.

Я в нього лікувалася, після того, як інший мануальник мене "добив". За мене ніхто не хотів братися, але Владислав не тільки взявся лікувати, але ще й повністю позбавив мене болю. Так, що можете до нього спокійно йти на прийом.
 
Богиня Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендацію. Уже набрала Владислава і записалася до нього на прийом. Дай Бог він мені допоможе.
 
Galina Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Владислав хороший фахівець, разом раніше працювали в 10-ій лікарні. До сьогодні важких пацієнтів відправляємо до нього, хоча він уже давно з нами не працює. Теж рекомендую. Він хороший мануальник і грамотний масажист.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хороший мануальщик Одеса (Хороший мануальщик Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: