Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог онлайн Одеса (Психолог онлайн Одеса)
Психолог онлайн Одеса
Єлизавета Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог онлайн Одеса


Здрастуйте, будь ласка, порадьте психолога, який працює з підвищеною тривожністю та апатією! Дуже потрібен психолог які може онлайн зустрічі проводити.
 
Ейва Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порадити звернутися до Гончарової Тетяни - чудовий фахівець.
 
Ляда Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходжу терапію у Гончарової Тетяни. На поточний момент дуже задоволена результатом. Після призначеного лікування зникли депресивні стани, тривоги і страхи, покращився сон. Тетяна Гончарова грамотний фахівець, уважно вникає в суть проблеми, в роботі використовує різні методи. Крім того, вона дуже позитивна і усміхнена людина, вміє до себе розташувати, і їй хочеться довіряти.
 
Ізабо Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважна, добра, грамотна. Мені дуже подобається Гончарова Марія. Я була у Штефан, Моряну, Гофман і витратила багато грошей, але все марно. У мене був сильний тривожний стан. Вона призначила лікування. Не відразу, але мені стало легше. Я спілкуюся з нею онлайн. Вона дає мені завдання, я охоче їх виконую. Кращого лікаря я не зустрічала, хоча хворію давно. Думаю, що з нею я вирішу всі свої проблеми.
 
Хриса Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна - чудовий фахівець, усім своїм знайомим раджу як найкращого психолога, якого зустрічала!
 
рита Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - прекрасний психолог, і я дуже радий поділитися своїм позитивним досвідом роботи з нею. Від самого початку нашої роботи вона створила довірчу та підтримуючу атмосферу, яка дала мені змогу почуватися комфортно і відкрито висловлювати свої думки та емоції.
 
Ка20 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже відповідальний лікар, який націлений на результат! І орієнтується на внутрішній стан пацієнта! Рекомендую!
 
Клава20 Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Бондаренко, Ілієвої - ніякого толку. Спочатку нас насторожила молодість Тетяни Сергіївни. Але після перших хвилин спілкування з нею наша думка кардинально змінилася, яка вона уважна, весела. Правильно поставила діагноз, призначила лікування. Постійно нам телефонувала, коригувала лікування.  Будемо її радити іншим.
 
Ромашка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна володіє унікальною здатністю емпатії, що дає їй змогу глибоко розуміти і сприймати мої почуття і переживання. Вона завжди слухає мене уважно і без суджень, допомагає мені усвідомити і розібратися у своїх проблемах, а також знаходить практичні рішення для їх подолання.
 
андрона Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - хороший фахівець у своїй справі, рекомендую її як професіонала, звернулася з проблемами депресивного розладу, використали як метод лікування - медикаментозний і психотерапію. Уже після кількох відвідувань мій стан значно покращився.
 
Мідея Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу проконсультуватися з Тетяною Сергіївною, яка вартість і як можна зв'язатися?
 
Клава20 Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і працює тільки онлайн, зв'язатися можете за телефоном - 987000260.
 
Люда1980 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Т.С. - грамотний фахівець! Знає свою справу на всі сто! Призначила правильне лікування, після якого стан буквально за місяць покращився. Дуже уважна, розуміюча! Крім призначення ліків проводить бесіду, знаходить правильні слова, чітко і ясно пояснює діагноз.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог онлайн Одеса (Психолог онлайн Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: