Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Порадьте стоматолога Одеса (Порадьте стоматолога Одеса)
Порадьте стоматолога Одеса
Float Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте стоматолога Одеса
 


Який стоматолог в Одесі, на вашу думку, спеціалізується на якісному лікуванні зубів і досягає успішних результатів?
 
Tartalya Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Попри багато спроб, я так і не змогла знайти кваліфікованого стоматолога, який би задовольнив мої очікування.
 
vikktoria Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої спроби знайти професійного стоматолога, здатного вирішити всі мої стоматологічні проблеми, поки що не увінчалися успіхом.
 
margarett2 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Спеціаліст, якого я обрала, вразив мене своїм мистецтвом і якісною роботою, вирішивши всі мої стоматологічні проблеми.
 
астра Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Поділіться, будь ласка, інформацією про лікаря-стоматолога, який виявився таким хорошим фахівцем.
 
Клої Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був досвід звернення до різних стоматологів, але тільки Євген Анатолійович зміг задовольнити мої очікування. Його уважне ставлення та навички просто вражають.
 
Зима Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Євген Анатолійович Дизик виявив винятковий професіоналізм під час вибору найкращого варіанту лікування. Я повністю впевнена в його здібностях і рекомендую його всім!
 
Азіза Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Була приємно здивована якістю послуг Євгена Анатолійовича Дизика. Імплантація зуба пройшла гладко і безболісно. Він є чудовим професіоналом, і я з упевненістю рекомендую його кожному, хто шукає висококласного стоматолога.
 
Дженні Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вражений результатами лікування у лікаря Євгена Анатолійовича Дизика. Мої зуби мають неймовірно красивий вигляд і відчуваються як рідні завдяки його вмілим рукам.
 
Гайша Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультація у лікаря Євгена Анатолійовича Дизика була винятково корисною. Він уважно досліджував кожен мій зуб, виявивши поточні проблеми та ефективно їх вирішив.
 
Дея Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна зв'язатися з Євгеном Анатолійовичем?
 
vikktoria Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо вам необхідна консультація у доктора Дізіка, телефонувати за номером телефону - 0677003055.
 
Краля Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Ваша порада звернутися до стоматолога Дізіка виявилася справжнім подарунком для моїх зубів і посмішки. Дякую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Порадьте стоматолога Одеса (Порадьте стоматолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: