Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Подільськ (Гінеколог Подільськ)
Гінеколог Подільськ
Кая Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Подільськ


Мені в Подільську поставили діагноз безпліддя. Хочу пройти додаткове обстеження в Одесі для підтвердження діагнозу. Підкажіть до якого лікаря мені краще звернутися?
 
Флора Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу порадити звернутися до Лихачової Лариси Євгенівни, я сама з Подільська і багато моїх знайомих зверталися до неї і отримали кваліфіковане лікування.
 
sunset24 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Лариси Євгенівни протягом 6 місяців. Лікар - професіонал із ґрунтовним причинно-наслідковим мисленням, уважним ставленням. Прийоми завжди проходили у вигляді душевної бесіди, пояснень мені стану мого здоров'я і планування тактики лікування. Жодного разу я не вийшла з прийому незадоволена або розгублена.
 
Zhanna072 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі в Ольги Опанасівни Міщенко Кваліфікований фахівець, який має глибокі знання у своїй галузі та душевну людину.
 
Olesya8 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Лариси Євгенівни, супер лікар! Професіонал своєї справи, раджу всім знайомим і друзям. Усі, хто в неї був, у захваті від цієї лікарки.
 
Gloria09 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Вивчає проблему пацієнта з усіх боків, зокрема й психологічно. Оцінює всі ризики і максимально віддається пацієнту. Після її консультацій немає сумнівів у її компетентності та професіоналізмі. Побільше б таких відповідальних фахівців, як Лихачова Лариса Євгенівна!
 
Симха Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна дуже доступно розповіла про проблеми мого захворювання, комплексно провела аналіз і розписала докладне лікування, до цього півроку не могла отримати чіткий діагноз.  Чудовий лікар!
 
Ульяна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу потрапити на прийом до лікаря Ліхачової?
 
Флора Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Адміністрація клініки: 094-917-34-22.
 
Цветана Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефоном Ольги Опанасівни поділіться?
 
Zhanna072 Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся -094-917-34-22.
 
Леся1998 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла на прийом до Міщенко О.О. з больовим синдромом, акуратний огляд, розповіла про причини болю і написала схему лікування. Без зайвих призначень і гори аналізів. Дуже задоволена прийомом!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Подільськ (Гінеколог Подільськ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: