Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Консультація гінеколога Одеса (Консультація гінеколога Одеса)
Консультація гінеколога Одеса
Єва25 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультація гінеколога Одеса


Усім привіт, підкажіть розумного гінеколога, який може призначити адекватне лікування. Залиште контакти кращого фахівця використовуючи Ваш досвід або відгуки знайомих.
 
Elizabeth Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас у місті я не зустрічала розумного гінеколога. У разі, якщо одесити підкажуть сходжу.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Готова я з попереднім форумчанином вступити в полеміку, зустрічала щонайменше 2 фахівці - це Лихачова Л.Є. та Міщенко О.О, які 100% найграмотніші в такій професії, і до них рекомендувати можна записуватися на прийом без страхів за своє здоров'я.
 
Андреа Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна професіонал! Вона ніколи не стане байдуже ставитися до свого пацієнта. Результат лікування перевершив усі очікування!
 
Розочка Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Кращого за гінеколога Міщенко в Одесі немає! Вона допоможе вилікуватися і знайде причину. Рекомендую!
 
Зіновія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Перший раз звернулася до Лариси Євгенівни 2 роки тому, з дуже важким станом. Дисфункція яєчників і неможливість приймати потрібні препарати. Це дуже чуйна і добра людина, і чудовий лікар. Спостерігаюся у неї досі, і довіряю тільки їй.
 
Нісса Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Л.Є. - неймовірний лікар, який прищепив любов до гінекологів. Провела повне обстеження, призначила лікування, і ми залишили всі болячки в старому році. Усіх відправляю тільки до неї, бо лікарка з великої літери.
 
Margarita27 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте, де працюють ці фахівці?
 
Zhorzhina Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Лихачова Лариса Євгенівна, клініка Лікаріум Французький бульвар 60, телефон 0634975942
 
петра Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Ольга Опанасівна Міщенко лікує на Французькому бульварі 60 у клініці "Лікаріум", контактні телефони клініки 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Білоусова Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написав, що гінекологи Міщенко Ольга Опанасівна і Лихачова Лариса Євгенівна - найкращі лікарі в місті, знаю з власного досвіду. У даній спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації до тямущих фахівців у місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Консультація гінеколога Одеса (Консультація гінеколога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: