Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Хороші сімейні лікарі Одеса відгуки (Хороші сімейні лікарі Одеса відгуки)
Хороші сімейні лікарі Одеса відгуки
Джуді Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші сімейні лікарі Одеса відгуки


Кому відомі висококваліфіковані терапевти, з якими можна без побоювань укласти договір? Розкажіть про них.
 
Феня Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Саме лікарка Левіна Л.М. змогла розібратися в моїй ситуації і підібрати те лікування, яке виявилося найефективнішим. Дуже професійний і приємний у спілкуванні фахівець. Вона вміє привернути до себе пацієнта уважним ставленням і ненав'язливими рекомендаціями щодо профілактики здоров'я. Якщо Вам потрібен професійний і чуйний лікар - то звертайтеся до Левіної Л.М.!
 
Іззі Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж можу підтвердити за лікарку Левіну. Чуйне, уважне ставлення, кваліфікована допомога. Отримала відповіді на всі питання, що цікавлять, під час взаємодії з цим фахівцем.
 
Зарія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Подобається ставлення сімейного лікаря-терапевта Левіної Л.М.. Уважно вислухає, дасть потрібні рекомендації, призначить лікування. Слід відзначити професіоналізм і чіткі дії лікарки. Дуже раджу!
 
Вася Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно хороша лікарка. Потрапила до неї на прийом випадково. Людмила Миколаївна призначила ефективне лікування, ставлення її теж порадувало.  Рекомендую її вам, як дуже грамотного фахівця.
 
Коллі Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний фахівець! Адекватна людина, чуйна й уважна! Професіонал своєї справи! Лікуватися у Людмили Миколаївни приємно! Правильно ставить діагноз і призначає лікування, яке допомагає!
 
Волк Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар - чуйна й уважна! Правильно виписує лікування. Уважна і доброзичлива!
 
Папік Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапив на прийом до Левіної Людмили, скажу так, за багато років, уперше побачив лікаря з бажанням допомогти, а не швидше випровадити. Звертайтеся, лікар найкращий!
 
Патрісія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар, відповідально підходить до своєї справи, завжди на зв'язку. Дуже уважна. Нічого зайвого не призначила, всі ліки доступні, видно результат. Найкращий лікар на мою думку.
 
Ванюша Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, я хочу укласти договір із лікаркою Левіною, як мені до неї записатися?
 
Коллі Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - клініка Лікаріум, телефонуйте і записуйтеся.
 
дила Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Точність постановки діагнозу, оптимальний підбір варіанту лікування, правильні призначення, співчутливе ведення хворого - відмінні риси доктора Левіної. я думаю, краще ви не знайдете.
 
Джуді Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна всім за небайдужість і поради!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Сімейний лікар » Хороші сімейні лікарі Одеса відгуки (Хороші сімейні лікарі Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: