Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса центр (Психолог Одеса центр)
Психолог Одеса центр
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Одеса центр

Доброго дня, форумчани! Розкажіть про досвід роботи з психологом і кого ви можете порадити, ґрунтуючись на особистому досвіді.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У місті Одеса немає грамотного фахівця. У тому разі, якщо в темі порекомендують, запишуся.
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу я з попереднім повідомленням не погодитися, бачила чудових психологів - Гончарову Тетяну Сергіївну та Яна Леонідовича Козлова, які 100 відсотків найпрофесійніші в такій професії і до них рекомендую приходити на прийом без ризику за свій стан організму.
 
Клава20 Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович застосовує широкий спектр методик і технік, щоб допомогти своїм клієнтам досягти позитивних змін у їхньому житті. Він не тільки допомагає розкрити і зрозуміти причини проблем, а й вчить, як ефективно справлятися з ними. Його підхід заснований на психологічних науках, і він завжди стежить за новими розробками та дослідженнями, щоб залишатися в курсі останніх тенденцій.
 
Володимира Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 244
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна допомогла поглянути на проблему під новим кутом. Здорово, що є можливість у складних ситуаціях звернутися по допомогу до фахівця!
 
Барбара789 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Козлов допоміг розібратися в ситуації. Це безцінний досвід. Іноді допомога потрібна такого плану, щоб не наробити дурниць зопалу і Ян Леонідович зміг мені допомогти.
 
Інеса Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую розумного психолога - Гончарову Тетяну Сергіївну. Вона - грамотний фахівець і дуже приємна людина. Шкодую тільки, що не звернулася до неї раніше...!
 
Феодосія Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - не лише видатний професіонал, а й чудова людина. Він пройнятий щирим бажанням допомагати людям і покращувати їхнє життя. Його підтримка і розуміння справді цінні, і я вдячний Яну Леонідовичу за його внесок у моє психологічне благополуччя.
 
неля Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка! Залиште контакти цих фахівців?
 
Альберта Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Хеонія Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 136
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Козлов працює в клініці "Лікаріум", з ним можна зв'язатися за телефоном 093 5727387 для запису на прийом.
 
Георгіна Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду сказали, що Гончарова Тетяна Сергіївна і Ян Леонідович Козлов - найрозумніші професіонали в місті, знаю з власного досвіду. У цій спеціалізації, крім них, більше немає до кого звернутися.
 
Cristal Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації до найграмотніших фахівців у місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса центр (Психолог Одеса центр)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: