Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса Таїрове (Психолог Одеса Таїрове)
Психолог Одеса Таїрове
yukuio Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Психолог Одеса Таїрове


Є проблеми в сім'ї з чоловіком. Хочу знайти хорошого фахівця психолога. Була у пари "фахівців" на спільних прийомах ситуація не змінюється, можете порадити хорошого психолога? бажано в Одесі - Таїрове.
 
AllaLa Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Так само шукаю хорошого психолога, але на Таїрова таке відчуття що адекватні закінчилися
 
zinzin Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Не знаю як на Таїровому, но є хороший фахівець Козлов Ян Леонідович, спробуйте до нього потрапити.
 
yukuio Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, будь ласка, детальніше про цього психолога! Хто він? Де він приймає? Яка вартість прийому? Скільки разів Ви до нього ходили, який результат?
 
zinzin Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Звуть  Козлов Ян Леонідович - сімейний психолог, тренер особистісного зростання. Консультує онлайн та офлайн. Під час консультації опитує по проблемі, робить роздільні, потім спільний прийом, добирається до причини проблеми, дає рекомендації і розписує чіткі кроки для вирішення проблеми! Підхід у нього до кожної людини індивідуальний. У мене були серйозні проблеми в сім'ї, подумувала про розлучення. Але вирішила, що просто так здаватися не буду, і добре, що потрапила до нього. Курс був, перший раз години дві сама спілкувалася, розповіла все як є, спочатку складно, потім із чоловіком вони спілкувалися самі, чоловік спочатку проти був, але після прийому сам мені повідомив, коли буде спільний прийом. Загалом, дівчата думки про розлучення в минулому, а з чоловіком тепер вміємо спілкуватися, це і є справжня сім'я.
 
europa Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, його телефон для запису.
 
zinzin Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
тел. личный 093 5727387  Козлов Ян Леонідович
 
UrVaga Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Про  Козлова Яна Леонідовича знаю сама в нього була. Із чоловіком щодня одне й теж як сусіди жили. Після курсу в мене з'явилася сім'я, і увага повернулася, як раніше: кафе, ресторани, прогулянки, квіти, загалом я дуже задоволена. До Яна Леонідовича ходила, може, хто знає, Авротинський Володимир Ігорович. Була в нього, прийом пройшов якось байдуже, наче просто заробляння грошей, поставлене на потік.
 
yukuio Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата спасибі за пораду. Пройшла курс у  Козлова Яна Леонідовича дуже допоміг. Усім плюс у карму)
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Психолог Одеса Таїрове (Психолог Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: