Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса селище Котовського (Гінеколог Одеса селище Котовського)
Гінеколог Одеса селище Котовського
Евіта Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса селище Котовського


Добрий день, таке питання, потрібен гінеколог, який призначить грамотні препарати для гормонального гемостазу. Хтось може порекомендувати хорошого лікаря?
 
Малятко Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу порекомендувати Лихачову Ларису, мені вона допомогла розв'язати проблеми з жіночої частини, коли інші лікарі розводили руками.
 
Aurora66 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Із запаленням придатків я обійшла таких лікарів, як Кожухар А.В., Швець В. М.. Але кінець усім моїм стражданням настав тільки після того, як місяць тому я звернулася до Лихачової Лариси Євгенівни в клініку "Лікаріум". Призначила лікування і навіть дала рекомендації щодо правильного харчування. Усього кілька тижнів лікування і моє самопочуття вже стало кращим.
 
Христина Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна Міщенко дуже хороший лікар. Правильно ставить діагноз, ніяких зайвих аналізів. Все чітко, зрозуміло. Усі препарати, які були прописані, доступні, а головне, допомогли. Рекомендую.
 
Вікка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - це просто найчудовіший лікар! Я таких лікарів не зустрічала ще! Дуже грамотний фахівець, професіонал своєї справи! Видно, що зацікавлена в моїй проблемі, яку я "лікувала" у Швець В.М. протягом 5 років! У Лариси Євгенівни я зрозуміла, яка в мене проблема. Вона провела необхідне обстеження і написала схему лікування. Ми думали, що до літа все вийде, але, на щастя, навіть швидше, і ось у мене довгоочікувані 2 смужки!
 
BondarDarya Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з попередніми відгуками! Лариса Євгенівна дуже грамотний, чуйний, позитивний лікар! Ну і звісно ж гарна людина!
 
Сафія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Ольга Міщенко, таких дуже мало, на вагу золота. Розуміння, доброта і професіоналізм!  З такою увагою на прийомі і завжди на позитиві, дуже грамотний і людяний! Рідкість!
 
Ростислава Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
А я дуже навіть задоволена своїм гінекологом Ларисою Євгенівною.  Вона акуратна на оглядах, у спілкуванні приємна і без "закидонів". У її компетентності я не сумніваюся. Про будь-яку мою проблему одразу говорить і пропонує шляхи вирішення. Грамотна й активна, не пускає на самоплив, реально піклується про жіноче здоров'я.
 
Елен Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, людина, яка знає свою справу. Випадково потрапила до неї на прийом кілька років тому. Тепер своє здоров'я я довіряю тільки Ользі Опанасівні.
 
Снігуронька Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де знаходиться клініка "Лікаріум" і номер телефону Лариси Євгенівни? Як можна записатися до Ольги Опанасівни.
 
Христина Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Клініка розташована на Французькому бульварі 60. у цій клініці приймає Лариса Євгенівна та Ольга Опанасівна, контактні телефони - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
BratzzzDanelia Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - найкрутіша! Найкращий гінеколог у місті! Ходила, ходжу і буду ходити до неї завжди!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса селище Котовського (Гінеколог Одеса селище Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: