Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушер гінеколог Одеса Суворовський район (Акушер гінеколог Одеса Суворовський район)
Акушер гінеколог Одеса Суворовський район
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер гінеколог Одеса Суворовський район

Вітаю, шановних форумчан! Викликає інтерес, які акушери у нас в місті найкращі? Хочеться почути вашу думку про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультувалася з багатьма, але не вийшло знайти грамотного фахівця. За варіанту, що ви знаєте про такого лікаря, який вам допоміг, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б дізнатися з перших рук, які медики нині найдостойніші, а то я вже віднедавна в пошуку і мої висновки катастрофічні.
 
Liana Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу посперечатися з попередньою городянкою, бачила, у нас є такі лікарі, які на 100% найкращі в даній медичній класифікації, і я хочу їх порадити, це - акушери Подолян Олександр Ілліч і Полюлях Оксана Анатоліївна.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар Олександр Ілліч Подолян народжувала в нього першу дитину, були важкі пологи, дуже йому вдячна. Не няньчиться. Професіонал своєї справи!
 
Маргарита Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Також я народжувала в акушера Подоляна, пологи були передчасні, було страшно, але все пройшло благополучно, завдяки Олександру Іллічу, жодних ускладнень не було, все було легко і швидко.
 
Valentina7 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу я порадити акушера Полюлях Оксану Анатоліївну. Для мене це - найчудовіший лікар! Блискуча людина і майстер акушерства. Пологи у мене були з обвиттям пуповини і тільки завдяки високій компетентності цього акушера у нас є улюблені дітки.
 
Інга Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукала талановитого акушера. І ось знайшла! Порадили Полюлях Оксану Анатоліївну - це найобдарованіша лікарка в моєму житті. Вона унікальна у своїй кваліфікації, змогла допомогти мені народити швидко і без ускладнень!
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні друзі, підігріли інтерес ці лікарі, можете надати контакти про цих лікарів?
 
Севастьяна Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте, будь ласка - Полюлях Оксана Анатоліївна працює в 5-му пологовому будинку на вул. Маршала Говорова 28, особистий телефон 0973540073.
 
Роуз Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Сама народжувала і вам раджу - Подолян Олександр Ілліч працює в 7-му пологовому будинку на вул. Космонавтів 11 б, особистий телефон 0960390029, 0667225294.
 
Аміна1986 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду сказали, що О.І. Подолян та О.О. Полюлях найкращі лікарі міста, знаю на власному досвіді. Полюлях найкращі лікарі в місті, знаю на власному досвіді. У даній сфері крім них, більше нема до кого звернутися.
 
Афрадита Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за ваші рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушер гінеколог Одеса Суворовський район (Акушер гінеколог Одеса Суворовський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: