Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий невропатолог Одеса (Найкращий невропатолог Одеса)
Найкращий невропатолог Одеса
веронія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий невропатолог Одеса


Порекомендуйте кваліфікованого невролога, у батька грижа хребта.  До якого фахівця краще звернутися в Одесі?
 
Евіта Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже сподобався невролог Калюжна Т.Є. Дуже уважний і обізнаний у всьому лікар. Ми були у кількох неврологів Курницької С.М. і Гек Л.Ю., і є з ким порівняти. Такого підходу і знання проблеми не було в жодного лікаря. Звертайтеся до неї, вона вам обов'язково допоможе.
 
7Popova6 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Був у багатьох лікарів - Скоробреха, Танєєва, Курницької. Що тільки не радили. Уже думав, що все безнадійно. Прописані ліки не допомагали. Брат порадив звернутися до Катерини Вікторівни Патрашко, сказав, що мегалікар.  Дуже вдячний їй - дійсно, дуже грамотний лікар, фахівець своєї справи, без перебільшення! Допомогла мені, розібравши мою проблему "від а до я".  Рекомендую!
 
Float Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, знайшла її насилу, приїхала спеціально до неї з Котовська і не пошкодувала. Тетяна Євгенівна лікар від Бога. Прийом тривав годину, ставила запитання, оглянула, уважно вислухала. Призначила додаткові дослідження. Призначила лікування. І о диво, після стількох років мук, уже два місяці нога не болить.
 
Barchop Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала лікаря Патрашку за рекомендацією близького друга, який звертався до неї не так давно.  Лікар приємний, грамотний фахівець, ретельно оглянула мене, розпитала про скарги. Поставила мені точний діагноз, призначила мінімальну кількість аналізів. Призначила лікування і все пояснила. Я задоволена лікарем, усім раджу.
 
Alyonka Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Тетяни Калюжної з множинними міжхребцевими грижами і дуже сильним болем у спині. Болісний біль просто не давав мені жити нормально. Не кажучи вже про роботу.  Вона швидко поставила діагноз і призначила додаткове обстеження.  Тетяна Євгенівна - найкращий лікар, до якого мені коли-небудь доводилося звертатися. Тепер я забув про болі в спині і живу нормальним життям.
 
Poplavskaya Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Після проходження лікування у неврологів Гек і Бєляєва протягом 4 місяців жодного результату не було.  Слава богу, я потрапила до Катерини Патрашко, вона поставила мене на ноги. Поставила точний діагноз, і я вже на шляху до одужання. Дуже рекомендую!
 
Yolka33 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до цих лікарів?
 
Float Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Калюжна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій, 1/2, записатися на прийом можна за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Marlov Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, 1-а поліклініка Болгарська 38, працює тільки з дорослими, телефон 0934815955.
 
Евіта Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знайшов собі справжнього ангела-охоронця в особі Патрашку Катерини Вікторівни. Її професіоналізм і турбота повністю зцілили мою міжхребцеву грижу, і я відчуваю себе знову молодим.
 
Irinka8 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно, чудовий лікар. Попередній діагноз збігся з результатами МРТ. Огляд проходить уважно, відчувається участь і бажання допомогти пацієнту. Обстеження призначила необхідне. Лікування ефективне. Вважаю, що Тетяна Євгенівна - професіонал своєї справи! Велику роль відіграють і її людські якості: інтелігентність, ввічливість та витримка. Рекомендую.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий невропатолог Одеса (Найкращий невропатолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: