Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Ольга Опанасівна Міщенко Одеса відгуки (Ольга Опанасівна Міщенко Одеса відгуки)
Ольга Опанасівна Міщенко Одеса відгуки
Симонна Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна Міщенко Одеса відгуки


Добрий день! Шукаю грамотного лікаря гінеколога-ендокринолога, проблема в тому, що я не можу завагітніти. Була у багатьох гінекологів, але вагітність так і не настала. Зараз мені знайома радить звернутися до Міщенко Ольги Опанасівни, каже, що вона грамотний лікар. Хто лікувався в Ольги Опанасівни, розкажіть.
 
Kristy12 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Супер лікар, дуже подобається, Ольга Опанасівна допомогла мені позбутися кісти без операції. І сестра довго не могла завагітніти, лікувалися довго, результату нуль. З Ольгою Опанасівною вийшло дуже все швидко.
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасна лікарка! Допомогла народити мені мою доньку. Усе дохідливо пояснює, показує. Добра, душевна людина. Нічого зайвого не призначає.
 
Леоніла Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко Ольга Опанасівна чудовий лікар-гінеколог! Складає чіткий план роботи, все дохідливо пояснює, наочно показує. Після призначеного лікування, мої аналізи стали ідеальними. Лікар ніби окрилює, дає віру і надію. Прийшла до неї за порадою подруг, раджу і вам відвідати цього фахівця.
 
Майя1976 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Після першої завмерлої вагітності протягом 1,5 років не могли завагітніти, обійшли багатьох фахівців. Ольга Опанасівна, вивчивши весь анамнез, призначила нові аналізи і провівши необхідне лікування, допомогла нашій сім'ї знайти дитину, зберегти її і виносити!
 
8Ulyana Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - чуйна, уважна лікарка, готова розглянути проблему з усіх боків. Приємно бачити чуйних лікарів зі справжніми знаннями у своїй галузі!
 
Барбара789 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Понад рік не вдавалося завагітніти. За порадою колеги звернулися до Ольги Опанасівни. І ось нашому малюкові вже два місяці! Рекомендую!
 
Svet1 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Зіткнулася з не дуже приємною проблемою - затримка циклу на 14 днів! Прийшла до Міщенко і не прогадала! Дуже докладно розповіла, як виявити цю проблему, призначила ліки, і, о диво, цикл нормалізувався відразу ж!
 
Irinka8 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець, дуже грамотна і чуйна! Завжди налаштована на позитивний результат подій!
 
Аліса49 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Це один із найкращих лікарів. Тільки вона змогла з легкістю поставити мені потрібний діагноз, прописати лікування, і через 7 місяців настала вагітність
 
tatyannaa Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як записатися до Ольги Опанасівни, хочу з нею проконсультуватися.
 
8Ulyana Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій, 1/2, записатися можете за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Уся Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний фахівець, допомогла виносити важку вагітність. Усе пояснить докладно, розповість, підтримає. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Ольга Опанасівна Міщенко Одеса відгуки (Ольга Опанасівна Міщенко Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: