Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Ольга Опанасівна Міщенко відгуки (Ольга Опанасівна Міщенко відгуки)
Ольга Опанасівна Міщенко відгуки
Руслана1980 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна Міщенко відгуки


Хочеться дізнатися про гінеколога-ендокринолога Ольгу Опанасівну Міщенко. Які дані про неї можете надати. Чи отримали ви від неї бажану допомогу? Які будуть ваші відгуки про цього лікаря.
 
Еліза75 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже довго шукала грамотного лікаря. Порадили Ольгу Опанасівну. Вирішила сходити на прийом і не розчарувалася у виборі. Вона грамотно провела огляд, призначила необхідні аналізи. Не було марного призначення препаратів. Було складено план лікування та обстеження. Можу сміливо рекомендувати цього фахівця. Задоволена повністю результатом лікування.
 
Olesya Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже давно спостерігаюся в Ольги Опанасівни і сміливо можу сказати: вона - найкращий гінеколог у моєму житті! Дуже грамотний, уважний і кваліфікований фахівець.
 
Єва25 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже рада, що знайшла такого грамотного, уважного і відповідального фахівця, як Ольга Опанасівна. Виручала мене вже неодноразово! Завжди все детально і зрозуміло пояснить, якщо потрібно заспокоїть, підтримає, і призначить лікування, яке дійсно допоможе. Відчувається, що лікар підходить до роботи з великою любов'ю і турботою про пацієнта!
 
Аеліта Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарка дуже грамотна, уважна. Приємно спілкуватися, завжди докладно відповість на всі питання, що турбують, дасть поради. Лікування допомогло швидко, робила все за складеною Ольгою Опанасівною схемою. Були проблеми із зачаттям. Зараз все чудово і ми чекаємо малюка!
 
1Betty6 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець! Я з великою підозрою ставлюся до відвідувань мед. установ, але щойно заходиш до Ольги Опанасівни на прийом, відразу стає спокійно. Страх відвідування такого кабінету минає. Я була кілька разів на прийомі. Дуже докладно і зрозуміло пояснює, що і навіщо варто зробити і як поправити своє здоров'я. Лікування допомогло! Сподіваюся, що повернуся з більш позитивним приводом. Безумовно рекомендую!
 
Гущина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Протягом багатьох років спостерігаюся в Ольги Опанасівни. З першого прийому лікар справив позитивне враження своїм доброзичливим розташуванням до пацієнта. Вона дуже акуратно проводить огляд і необхідні процедури, докладно все розповідає. Призначене нею лікування допомагає, а позитивний настрій лікаря вселяє оптимізм.
 
Dora21 Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходила до кількох гінекологів із болями, не могли поставити діагноз і все їхнє лікування було марним, болі залишалися. Я звернулася до Ольги Опанасівни Міщенко за рекомендацією, вона з першого прийому все мені розповіла, поставила діагноз, призначила курс, вилікувала! Дуже хороший фахівець, завжди все пояснить, розповість. Я дуже рада, що я знайшла такого лікаря!
 
Артамонова Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Складно знайти досвідченого і висококваліфікованого лікаря, особливо коли питання стосується продовження роду, та й жіночого здоров'я загалом. Ольга Опанасівна не просто лікар, а майстер своєї справи. Перша зустріч пройшла комфортно і легко, що насилу можна сказати про відвідування гінекологів. Вислухавши всі скарги, провівши огляд, було виписано призначення, яке тільки потішило надалі. Також лікар перебував у постійному контакті та контролював весь процес лікування. Дуже задоволена роботою Ольги Опанасівни. Рада, що знайшла такого компетентного й уважного лікаря.
 
Kasatka Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна - найкращий гінеколог з усіх, у кого я була. Я довго страждала від висипань на обличчі. Був порушений цикл. Мене кілька років обстежували і призначали марне лікування. Ольга Опанасівна єдина, хто докопалася до самої суті. Призначивши правильне обстеження. Уже через місяць лікування висипання значно зменшилися. Все проходить без болю. Дуже важливо потрапити до грамотного гінеколога-ендокринолога. Я задоволена!
 
Клава44 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хочеться потрапити на консультацію до цього гінеколога, розкажіть як я можу записатися.
 
Гущина Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна зараз приймає в клініці Лікаріум, контактні телефони клініки для запису на прийом - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.
 
Магдалина20 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкраща з найкращих! Довго шукала професіонала своєї справи. Ольга Опанасівна дуже чудовий, грамотний фахівець!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Ольга Опанасівна Міщенко відгуки (Ольга Опанасівна Міщенко відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: