Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезітерапевт Одеса (Кінезітерапевт Одеса)
Кінезітерапевт Одеса
Айлін Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Кінезітерапевт Одеса


Добрий день, підкажіть, хто займався лікуванням грижі диска хребта за допомогою кінезітерапії? Які результати і де саме в Одесі ви лікувалися?
 
Мартаа Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся з болем у спині до кінезіолога Забранського. Спочатку збентежила молодість фахівця. Але сумніви швидко розвіялися. Владислав Володимирович зрозумілою мовою пояснив, чому виник біль. Після курсу сеансів болі пішли і не турбують уже кілька років.  Раджу звернутися.
 
9Жанна9 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до лікаря Забранського В.В. з приводу болю в попереку, що віддає в ліве стегно. Я раніше проходила лікування в центрі доктора Бубновського і в кінезіолога Сагай, але повністю не могла впоратися з болями.  Після закінчення сеансів у Владислава Володимировича, біль минув остаточно. Вважаю, що лікар Забранський Владислав Володимирович мені дуже допоміг.
 
Irinka8 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Рік тому помітила слабкість і оніміння в лівій нозі. Стан погіршувався. Продовжуючи пошуки методів лікування натрапила на "кінезіологію", зацікавилася, потрапила до лікаря Забранського. Зробила курс сеансів, але вже після першого сеансу відчула полегшення. І зараз через два тижні мій стан поліпшується з кожним новим днем. Болю немає!
 
Аполлінарія Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович дуже сподобався, як фахівець. Звернулася до нього зі скаргами на болі в ділянці шиї після падіння під час катання на сноуборді. Ніякого формалізму. Усе детально розпитав. Для мене, як людини з багатим анамнезом, це важливо. Розповів, що потрібно і чого не можна. На консультації лікар провів ретельний огляд. І призначив лікування кінезіотерапією Лікування виявилося з приємним бонусом. Заодно перестали мучити мігрені. Від душі раджу цього чудового фахівця!
 
Аристарх Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний і уважний фахівець, правильно провів процедуру. Після першої процедури відчув полегшення, збираюся пройти повний курс.
 
Русаліна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла на прийом, не сподіваючись, що мою спину вже хтось виправить, до цього ходила до кінезотерапевтів Грапчевої і Петровського. Прийшла вже з останньою надією до лікаря Забранського, чудовий підхід, розуміє з півслова, що саме болить, допоміг мені вилікувати мою вічно ниючу, хвору спину, так, що тепер я просто літаю.
 
Філіпа Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете сказати. де зараз приймає Владислав Забранський?
 
Аристарх Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає за адресою: Б. Хмельницького 49, до нього потрібно записуватися заздалегідь.
 
Анеля Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу до нього записатися?
 
9Жанна9 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Светослава Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Кваліфікована допомога Владислава Забранського у відновленні рухової функції правої руки дала позитивний результат. Дуже вдячна. За потреби звернуся знову.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезітерапевт Одеса (Кінезітерапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: