Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса сел. Котовського (Гінеколог Одеса сел. Котовського)
Гінеколог Одеса сел. Котовського
Галина1994 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Одеса сел. Котовського


Проблеми з циклом, дуже болісні місячні, може хтось звертався з подібними проблемами до лікаря. Порадьте до кого лікаря краще звернутися?
 
IrinaKolesnikkk Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Проконсультуйтеся з Ларисою Євгенівною з клініки "Лікаріум", обізнаний фахівець, професіонал своєї справи!
 
Цветана Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходжу комплексне лікування у гінеколога Лихачової Лариси Євгенівни. Грамотна лікарка і просто чудова жінка, вона змогла мені допомогти після безрезультатних походів до інших лікарів Кожухар А.В., Швець В.М. і Чебаненко І.Г.. Одразу розібралася в проблемі, призначила всі необхідні аналізи. Пояснила, що вирішувати питання бажано за допомогою лікування в комплексі, це буде ефективніше. Почуваюся вже легше, сподіваюся не повертатися до цієї проблеми.
 
AidaNikolaychuk Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна Міщенко мій гінеколог і я дуже рада. Щоразу, приходячи на прийом, відчуваєш людське ставлення і бажання допомогти. Доктор Міщенко завжди привітний і професійний.
 
Івона Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігалася у Лариси Євгенівни по вагітності. Прожила з нею маленьке життя, дуже уважна, доброзичлива, обожнюю її. Начебто разом із нею народили мого малюка, а вона друга мама.
 
Маїна Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була дуже серйозна проблема, пов'язана із запальним процесом. Я і раніше зверталася до гінекологів Швець, Морозової, Циганенко з цією проблемою, але якось реального ефекту від їхніх призначень не відчувала. Натомість тепер, коли почала спостерігатися у Лариси Євгенівни, я не лише побачила її бажання допомогти, а й відчула, що призначене лікування насправді діє. Дуже рада, що знайшла, нарешті, свого лікаря.
 
Girlymam Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Сьогодні я була на прийомі у Міщенко Ольги Опанасівни. Уважний, чуйний, ввічливий. У наш час це велика рідкість. Вислухала, призначила обстеження, препарати. Не приховую, я була приємно здивована. Добре, що ще працюють фахівці, які поважають пацієнтів і люблять свою професію!
 
Флора Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїми враженнями про чудового лікаря Лихачову Ларису Євгенівну.  Обстеження було в комплексі. У період обстеження виявили невелике запалення. Я спочатку дуже засмутилася, але Лариса Євгенівна мене заспокоїла, підібрала курс лікування. Курс мені дуже допоміг.
 
Леонтія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна домовитися про прийом до лікаря Міщенка або Лихачової?
 
Маїна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна і Лариса Євгенівна працюють у клініці Лікаріум, телефони для запису - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Kristy12 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у лікаря гінеколога Ольги Опанасівни Міщенко. Лікарка дуже ввічлива і дуже професійна. Зрозуміло пояснила мої проблеми, призначила курс лікування. Від лікування я просто в захваті, болі вщухли, почуваюся чудово. Усім раджу звертатися до Ольги Опанасівни.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Одеса сел. Котовського (Гінеколог Одеса сел. Котовського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: