Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хороші остеопати Одеса (Хороші остеопати Одеса)
Хороші остеопати Одеса
Ella Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші остеопати Одеса

Усім привіт, порадьте остеопата. Дайте рекомендації до лікарів, у яких самі лікувалися й отримали хороший результат, на основі особистого досвіду або відгуків своїх близьких і знайомих.
 
Daria19 Повідомлення # 2
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
У цьому місті не вийшло знайти розумного лікаря. У разі, якщо люди на форумі порекомендують точно звернуся
 
ТаняКальченко Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Готова з Вами вступити в полеміку, бачила точно лікаря, який точно є найпрофесійнішим у цій сфері і до кого можна приходити без страхів за своє здоров'ячко. Це Забранського Владислава Володимировича, який приймає тільки дорослих.
 
Svet1 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський - віртуоз остеопатії! Біль, який мене мучив багато місяців, минув за кілька сеансів остеопатії, унаслідок чого мій стан значно покращився: перестали турбувати головні болі, болі в шиї та спині. Після курсу остеопатії почуваюся чудово. Я дуже рада, що звернулася до цього лікаря і зараз усім її рекомендую!
 
Даміра Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович остеопат із золотими руками. Звернулися до нього з сильно травмованим плечем, після курсу сеансів знімається біль, викликає почуття радості та спокою. Владислав Володимирович став моїм улюбленим лікарем в останні два роки, після того, як зняв гострий біль у попереково-крижовому відділі спини.
 
Ейва Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала курс сеансів у чудового остеопата, Владислав Володимирович майстер своєї справи, можу сміливо його рекомендувати.
 
КсеніяЯ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам допоміг Владислав Володимирович, він допоміг нам із грижею. Владислав Володимирович ставить на ноги дуже важких хворих.
 
Zhorzhina Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Натякніть, де працює цей професіонал?
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський Владислав Володимирович, працює тільки з дорослими, приватний кабінет Богдана Хмельницького 49, телефон 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
Білоусова Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду розповіли, що Забранський В.В.  - найкращий лікар у нашому місті, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім нього, більше ні до кого звернутися.
 
ssofiaa Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за коментарі, до найкращого лікаря в місті.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Хороші остеопати Одеса (Хороші остеопати Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: