Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте хорошого нейропсихолога в Одесі (Порекомендуйте хорошого нейропсихолога в Одесі)
Порекомендуйте хорошого нейропсихолога в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте хорошого нейропсихолога в Одесі


Добрий вечір! У сім'ї сина трапилася непередбачувана складна ситуація. Потрібна терапія грамотного нейропсихолога, порадьте, будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також заманливо дізнатися про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату був нульовий.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво з'ясувати про тямущого фахівця, який зараз з'явився у нас в Одесі. За умови, якщо порадите, обов'язково сходжу.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зустріла таких професіоналів - це Козлов Ян Леонідович і Гончарова Тетяна Сергіївна. Чудові майстри своєї справи, раджу в них лікуватися, вони дійсно сприяють у врегулюванні важких ситуацій.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до Тетяни Сергіївни в період розриву тривалих стосунків. У мене було відчуття, нібито мене кинули в океан, а я не вмію плавати, і від бурхливих хвиль свого болю я просто тонула. Мене захлеснуло таке сильне почуття самотності й порожнечі, що я перестала розуміти, що взагалі відбувається, і що мені робити далі. Я дуже вдячна за чуйність, увагу і ту підтримку, що надає мені Тетяна Сергіївна. Її методики, онлайн-сесії, домашні завдання мені дуже допомагають впоратися з думками та емоціями. Тепер я вчуся приймати все те, що відбувається крок за кроком. Я впевнена, що наша подальша спільна робота допоможе мені доплисти до берега.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Яна Леонідовича з підвищеною тривогою, довгим депресивним станом, постійною апатією і занепадом сил. Спеціаліст дуже уважно вислуховував проблеми і детально розбирав їх, розкладав у голові все "по поличках". На прийомах мені розповідали цікаві техніки для повернення в реальність, де все добре.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - професіонал високого рівня. Уже після трьох прийомів досягнуто значних результатів терапії: покращився настрій, знизилася тривожність. Хотілося б відзначити не тільки професійні якості Тетяни Сергіївни. Вона дуже привітна, душевна, чуйна і розуміюча людина.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобалося в нашій роботі з Яном Леонідовичем абсолютно все. На сеансах до мене ставилися дуже тактовно й уважно. Я почувалася максимально комфортно, незважаючи на те, що є дуже сором'язливою людиною. Я не знаю, як Ян Леонідович це зробив, але я за найкоротший час почала почуватися щасливішою людиною, хоча багато місяців була пригнічена і не бачила світлого в житті.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна відмінно володіє знаннями в нейропсихології, лікування підібрано в яблучко.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний фахівець. Ян Леонідович зміг з першого ж сеансу знайти до мене підхід і незабаром вивести з жахливого стану безпричинної тривоги. Буквально через кілька сеансів у мене намітилася позитивна динаміка. Я не знаю як, але в моїй голові дійсно оселилися думки, які вигідні мені, і я починаю радіти життю.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Громадяни Одеси! Залиште контактні дані цих психологів, потрібно проконсультуватися.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович приймає в клініці "Лікаріум", зв'язатися з ним можете за особистим телефоном - 093 5727387.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, вотсап - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте хорошого нейропсихолога в Одесі (Порекомендуйте хорошого нейропсихолога в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: