Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр Одеса (Реабілітаційний центр Одеса)
Реабілітаційний центр Одеса
ЛегкаГ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Реабілітаційний центр Одеса


Моїй сестрі потрібно пройти реабілітацію від алкоголізму в реабілітаційному центрі. Я не знаю в який центр звернутися. Якщо ви знаєте хороший реабілітаційний центр, напишіть, будь ласка.
 
СашкаП Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю чудовий реабілітаційний центр - це Дива. Я там проходив реабілітацію від алкоголізму. Мені допомогли забути раз і назавжди про цю залежність. У мене почалося нове і дуже хороше життя. Я вам рекомендую звернутися по допомогу в реабілітаційний центр Діва.
 
Юра5 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися в реабілітаційний центр Діва. Він найкращий. Мені допомогли позбутися наркоманії. Я став абсолютно іншою людиною. У мене змінилися погляди на життя і пріоритети. Величезна подяка всім фахівцям центру. Ви молодці.
 
ТаняЧ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допомогли забути про ігроманію в реабілітаційному центрі Діва. Прекрасний центр. Відмінні психологи. Тепер я сама тримаю своє життя під своїм контролем. Мною більше не керує залежність. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва за кваліфікованою допомогою.
 
ЯраС Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Мого чоловіка позбавили алкоголізму в реабілітаційному центрі Діва. Відмінний центр. Дуже приємна обстановка в центрі і позитивна. Велике спасибі за вашу працю. Я вам раджу звернутися в реабілітаційний центр Діва за допомогою. Вони найкращі.
 
ЕдікМ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий реабілітаційний центр - це Дива. Там мене позбавили від наркоманії, а конкретно від солей. Це важкі наркотики. У мене навіть немає таких слів, щоб висловити свою подяку всьому колективу центру. Дякую вам за нове життя без залежності.
 
ВітькаЛ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я колишній алкоголік. Після реабілітації в реабілітаційному центрі "Діва", я став іншою людиною. Я незалежна і сильна людина. Мною не керує залежність. Я став займатися спортом і ходжу на тренування в спортзал. Величезна подяка реабілітаційному центру Діва за їхню працю і допомогу людям.
 
Боря6 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Моїй дружині допомогли забути про ігроманію в реабілітаційному центрі Діва. Вона більше не ігроман. Величезна подяка психологам центру за їхню працю. Ви найкращі. Спасибі за нове життя. Я вам рекомендую звернутися по допомогу до реабілітаційного центру Діва.
 
МілаЖ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Моєму братові допомогли в реабілітаційному центрі Діва. Після повного курсу реабілітації він назавжди забув про спайсозалежність. Тепер у нього почалося нове життя з чистого аркуша. Я дуже задоволена, що ми звернулися саме до реабілітаційного центру Діва - він найкращий. Рекомендую.
 
ВераС Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу вам порадити звернутися в реабілітаційний центр Діва. Це найкращий реабілітаційний центр. У центрі працює кваліфікований персонал. Мені допомогли забути раз і назавжди про ігроманію. У мене почалося нове і незалежне життя. Дякую за допомогу реабілітаційному центру Діва.
 
ГошаІ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже хочеться пройти реабілітацію від ігроманії в реабілітаційному центрі Діва. Я вас прошу написати мені де саме знаходиться центр. Дякую заздалегідь за допомогу.
 
ЛегкаГ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім дякуємо за поради та небайдужість. Ми звернемося по допомогу до реабілітаційного центру Діва. Я вас попрошу написати адресу центру і якщо є телефон. Дякую.
 
ТаняЧ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка. Реабілітаційний центр Діва знаходиться в місті Одесі на вулиці Відважних 1\6. Директором центру є - Коваленко Ігор. Телефон 0976800008. Телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Наркологія » Реабілітаційний центр Одеса (Реабілітаційний центр Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: