Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Козлов Ян Одеса відгуки (Козлов Ян Одеса відгуки)
Козлов Ян Одеса відгуки
Yasya Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян Одеса відгуки
 


Добрий день, форумчани! Цікавить психолог Ян Козлов, хочу до нього звернутися з приводу депресії, яка не проходить під час війни, була вже у багатьох психологів, ефекту не відчула. Що можете сказати про Яна Леонідовича, чи варто до нього звертатися?
 
Solnyshko57 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - професіонал своєї справи! Дуже багато років ходила по психологах, і це було замкнуте коло, проблеми не вирішувалися! Коли я прийшла на консультацію до нього, з першої зустрічі мені стало набагато легше. За кілька сеансів гіпнозотерапії розв'язалися проблеми, які не вирішувалися довгий час! Рекомендую Яна Леонідовича, як високопрофесійного психолога.
 
Marchh Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович був тією людиною, яка відкрила мені прості істини. Він навчив пити склянку води натщесерце, ходити в лазню, ходити в походи, радіти простим речам, глибоко дихати і широко посміхатися. Одужання було довгим, але саме психолог Козлов відкрив мені цей шлях до щастя і вказав вектор.
 
АліNa Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла до психолога Козлова за рекомендацією і ні трохи не пошкодувала! Пропрацювали головні проблеми, які не дозволяли просунутися на новий рівень. Завдяки Яну Леонідовичу з кожним сеансом я відкривала в собі нові грані та можливості. Що найголовніше - вдалося не просто зберегти шлюб, а заново переглянути свої стосунки!
 
Svet1 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
За недовгу спільну роботу з Яном Леонідовичем, я розв'язала всі особисті проблеми, що накопичилися за довгий час. А ще він навчив мене технікам психологічної самодопомоги в тривожні моменти, які, як і раніше, трапляються в житті. Однак переносяться набагато-набагато легше, ніж до знайомства з ним.
 
Bozena Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо реально людині потрібна допомога і вона не знає, до кого звернутися, щоб їй допомогли, а не нашкодили, то це Козлов Ян Леонідович! Як відомо, у наш час дуже багато психологів, але грамотних і сумлінних, на жаль, мало! Тому рекомендую тільки його!
 
Каміла145 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович допоміг впоратися з тривогою і порушенням сну. Тривога була кілька років і дуже заважала жити. За два тижні роботи стан повністю вирівнявся Мій недовірливий характер з часом змінився на краще, завдяки Яну Козлову. Тепер я набагато простіше до всього ставлюся.
 
Alevtina Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович допоміг мені вийти з депресивного стану і пояснив мені причину мого стану. На кону стояло моє майбутнє і майбутнє моєї родини. Зараз все добре, призначені лікарем психотерапія і гіпноз дали результат. Тепер я знаю, як поводитися в складних ситуаціях!
 
Tapclat Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович допоміг зберегти сім'ю! Все йшло до розлучення, але вистачило кілька консультацій грамотного фахівця, щоб ми переоцінили ситуацію і ще раз спробували вчитися домовлятися. Ми отримали знання та інструменти для цього. Ян Леонідович скерував нас, а далі, працюючи над собою, кожен робив свій внесок у поліпшення атмосфери і поліпшення стосунків.
 
Astrid Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Я постійно шукала в себе різні захворювання, накручувала себе, а раптом у мене на або що-небудь ще. Мене прослідувала постійна тривога, я часто обстежувалася. Десь щось кольне - одразу бігла на обстеження. Чоловік постійно мені говорив, що це ненормально. А я злилася на нього і думала - він мене не розуміє. Завдяки роботі Яна Леонідовича я стала нормальною людиною і перестала всіх діставати своїми болячками, та й собі перестала нерви мотати!
 
Esmeralda Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивлюся, багато хто задоволений цим психологом, можете залишити контактні координати Яна Леонідовича.
 
Каміла145 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте особистий телефон психолога Козлова - 093 572 73 87, приймає він у клініці Лікаріум.
 
Leopard Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Допоміг розібратися в сімейних конфліктах! Ми з чоловіком шалено вдячні!  Він найкращий сімейний психолог!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Козлов Ян Одеса відгуки (Козлов Ян Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: